Preses relīzes

19. februārī norisinājās 4. Padomes sēde. Sēdes laikā tika ievēlēti vairāki studējošo pārstāvji, apstiprinātas dažādas aktualitātes kā arī apspriesti dažādi RSU SP saistīti jautājumi.

Šajā Padomes sēdē kopumā tika ievēlēti 3 studējošo pārstāvji- senators, domniece un atzīšanas komisijas delegāts . Senatora amatu turpina Farmācijas fakultātes trešā studiju gada studējošais Rihards Seržants, medicīnas fakultātes jaunā domniece ir pirmā studiju gada studējošā Amanda Ozola un ārpus formālās izglītības apgūto vai profesionālajā pieredzē iegūto kompetenču un iepriekšējā izglītībā sasniegtu studiju rezultātu atzīšanas komisijas RSU SP delegāts Gatis Liņģis.

Sveicam visus jaunievēlētos studējošos un vēlam izturību atbildīgajos amatos!

Tika apspriests un apstiprināts projektu konkursa un Studentu Zinātnisko pulciņu nolikums. Padome piekrita piešķirt Papildus finansējuma Internacionālajai Studentu konferencei.

Padomes sēdes izskaņā tika izteiktas pateicības februāra mēneša projektam un apbalvots RSU SP mēneša biedrs.

Pateicības saņēma Valentīndienas balles organizatoru komanda - Viktorija Daļecka, Klāvs Putenis, Arnolds Gudkovs, Megija Kate Gertnere un Anete Krista Kalniņa.

Kā mēneša Padomes biedrs tika apbalvots RSU SP Padomes biedrs Arnolds Kaulakāns.

20191027_155628-Arnold-Arnoldinoo-e1572707486497-350x350_1.jpg

Sveicam visus RSU SP pārstāvjus!