15.februārī notika 4.Padomes sēde, kurā tika ievēlēti trīs fakultāšu domnieki, trīs studējošo senatori un LSA (Latvijas Studentu apvienības) domniece un izskatītas LSA aktualitātes. Tika apstiprināts “Atbalsts RSU SP pārstāvju kompetences celšanai” komisijas sastāvs un tika diskutēts par RSU SP 2022. gada budžeta atskaitēm.

Padomes sēdes sākumā  bija ieradušies viesi, LSA pārstāvji, kuri iepazīstināja Padomes biedrus un citus klātesošos ar LSA šī brīža aktualitātēm.

Par domnieci ir ievēlēta Eiropas studiju fakultātes 1.studiju gada studējošā Patrīcija Kleinberga, Komunikācijas fakultātes domē studējošos pārstāvēs 1. studija gada studējošā Alise Šaule, bet Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte par studējošo viedokli iestāsies 2. studiju gada studējošā Elīna Tetere. Par LSA domnieci ievēlēta Medicīnas fakultātes 1.studiju gada studējošā Luīze Monta Remese.

Savukārt Senātā studējošos turpmāk pārstāvēs Farmācijas fakultātes 4.studiju gada studējošā Iluta Žīgure, Medicīnas fakultātes 2.studiju gada studējošais Jānis Jurkāns un Medicīnas fakultātes 3.studiju gada studējošā Alise Antuanete Sniķere.

Sēdes laikā notika “Atbalsts RSU SP pārstāvju kompetences celšanai” komisijas apstiprināšana, un tajā darbosies Inga Barvika, Jurģis Milaknis, Eva Vītoliņa, Elizabete Korule un Alīna Babjuka. Apsveicam jaunievēlētos un vēlam izturību un veiksmi darbos!

Sēdes laikā SP finanšu administrators Arvis Pauliņš iepazīstināja klātesošos ar RSU SP 2022.gada budžeta atskaiti, tika apstiprināti tematiskie RSU SP simbola skeleta Staša uzlīmju dizaina varianti Valentīndienai, Lieldienām, Līgo svētkiem un Ziemassvētkiem, kā arī tika prezentēts Komunikācijas virziena sagatavots informatīvs apkopojums saistībā ar anketas par RSU SP logo rezultātiem un izklāstīts progress jaunā logo tapšanā.

Sēdes beigās tika aplūkotas RSU SP un ISA valdes ikmēneša atskaites par padarītajiem un iesāktajiem darbiem, bet ISC 2023 (International Student Conference) projekta vadītājs Klāvs Putenis iepazīstināja sēdes dalībniekus ar projekta aktualitātēm.

Kā ierasts, sēdes noslēgumā tika paziņots janvāra mēneša biedrs – Medicīnas fakultāte 1. studiju gada studējošā Paula Koziņeca. Apsveicam un novēlam arī turpmāk aktīvi darboties pašpārvaldē!