Preses relīzes

Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, 19.martā pirmo reizi elektroniski norisinājās 5. Padomes sēde. Sēdes laikā tika ievēlēti vairāki studējošo pārstāvji, apspriestas aktualitātes un dažādi RSU SP saistīti jautājumi.

Šajā Padomes sēdē kopumā tika ievēlēti 5 studējošo pārstāvji- senators, LSA domnieks, fakultāšu domnieki un Zinātnes virziena vadītāja vietnieks. Zinātnes virziena vadītāja vietnieks ir trešā studiju gada studējošais Toms Mārtiņš Smilga, senatora amatu turpina Medicīnas fakultātes ceturtā studiju gada studējošais Māris Lapšovs, Rehabilitācijas fakultātes jaunā domniece ir otrā studiju gada studējošā Elīza Kalniņa, Komunikācijas fakultātes jaunā domniece ir pirmā studiju gada studējošā Kerija Broka un LSA domnieks ir pirmā studiju gada studējošais Arturs Jirgensons.

Sveicam visus jaunievēlētos un vēlam izturību atbildīgajos amatos!

Tika apspriests un apstiprināts projektu konkursa nolikums, kā arī tika diskutēts par dokumentu:  “RSU SP rīcība Ārkārtas situācijas laikā”.

Padomes sēdes izskaņā kā mēneša Padomes biedrs tika apbalvots RSU SP Padomes biedrs Arturs Jirgensons.

IMG_20190629_233253-Arturs-Jirgensons-350x350_1.jpg

Sveicam visus RSU SP pārstāvjus!