15. martā norisinājās 5. Padomes sēde, kurā tika ievēlēta Eiropas studiju fakultātes domniece, kā arī tika apstiprinātas izmaiņas RSU SP Sociālā atbalsta finansējuma komisijas sastāvā.

Sēdes sākumā ar savu prezentāciju un vīziju uzstājās Eiropas studiju fakultātes 1.studiju gada studējošā Deina Zalāne. Deina kā savus mērķus izvirzīja savstarpējās komunikācijas uzlabošanu starp fakultātes mācībspēkiem un studentiem, kā arī efektīvāku nepilnību apzināšanu studiju procesā, lai tās būtu iespējams sekmīgāk risināt.

Apsveicam Deinu ar jauno amatu un novēlam viņai sekmīgi sasniegt izvirzītos mērķus!

Sēdes laikā tika apstiprinātas izmaiņas Sociālā atbalsta finansējuma komisijas sastāvā. Turpmāk šajā komisijā darbosies Juridiskās fakultātes 1.studiju gada studējošā Margarita Kovrigo. Vēlam veiksmi jaunajā amatā!

Sēdes beigās tika aplūkotas RSU SP Valdes, gan ISA Valdes atskaites par padarīto un iesākto. Kā ierasts, ISC 2023 (International Student Conference) projekta vadītājs Klāvs Putenis iepazīstināja sēdes dalībniekus ar konferences aktualitātēm un padarīto.

Sēdes noslēgumā arī tika paziņots mēneša biedrs, kas februāra mēnesī ir Komunikācijas fakultātes 1.studiju gada studējošā Anete Aleksandrova. Apsveicam un vēlam tikpat dedzīgi iesaistīties pašpārvaldes aktivitātēs arī nākotnē!