9. Padomes sēdes atskats

15. septembrī norisinājās 9. Padomes sēde, kura bija zīmīga ar to, ka tā bija pirmā 2021. gada Padomes sastāva klātienes sēde. Tajā tika ievēlēts jauns senators, apstiprināta Padomes vēlēšanu komisija, RSU Satversmes sapulces delegāti, prezentēti jauni prezentmateriāli u.c.

Senatora amatā vienbalsīgi tika ievēlēta Eiropas studiju fakultātes 3. studiju gada studējošā Elīza Marta Stangaine, kura pašreiz ir arī Akadēmiskā virziena vadītāja.

Padomes vēlēšanu komisijā tika apstiprināti 5 cilvēki: Ance Mistre, Toms Mārtiņš Smilga, Helēna Smiltniece, Monta Megija Učelniece un Elizabete Maija Liepa. Šie būs cilvēki, kuri atbildēs par šī gada Padomes vēlēšanu norisi.

Sveicam jaunievēlētos un novēlam veiksmi turpmākajos darbos!

Sēdes turpinājumā tika apstiprinātas arī vairākas redakcionālās izmaiņas tādos dokumentos kā: RSU SP statūti, RSU SP Kārtības rullis, RSU SP Vēlēšanu nolikums, RSU SP Stratēģijas 2021./2022. gadam, RSU ISA Statūti, RSU ISA Vēlēšanu nolikums, RSU SP Finanšu kārtība, RSU SP Iepirkumu veikšanas kārtība.

Tāpat Komunikācijas virziena vadītāja prezentēja jau esoša dizaina – skeleta Stasis – integrēšanas plānu Ziemassvētku un projekta "Zaļš" prezentmateriāliem, saņemot atbalstu no Padomes biedriem.

Padomes sēdes noslēgumā tika izskatītas - RSU SP valdes apmaiņas brauciena atskaite, ikmēneša RSU SP un RSU ISA atskaites.

Kā jau ikkatras Padomes sēdes izskaņā, arī šīs noslēgumā tika paziņots mēneša biedrs – Farmācijas fakultātes otrā studiju gada studējošā Helēna Smiltniece.

51500177334_f679acba9b_c.jpg

Farmācijas fakultātes otrā studiju gada studējošā Helēna Smiltniece

Apsveicam un pateicamies par aktīvo iesaisti!