Pārlekt uz galveno saturu
Atskati

Erudīts 2021 atskats

web baneris2.png

2021. gada 7. aprīlī norisinājās ikgadējais RSU SP organizētais erudīcijas pasākums Erudīts. Šī gada tēma bija sports, tāpēc šogad tika pārbaudītas RSU studējošo zināšanas tieši šajā jomā.

RSU SP Facebook lapā 25. martā tika publicēts Izsporto Erudītu izaicinājums. Šī izaicinājuma ietvaros ikkatram RSU studējošajam bija iespēja parādīt savu radošumu, kā arī izkustēties šajos pandēmijas apstākļos, izpildot izaicinājuma noteikumus - savā aktivitātē iesaistīt Erudītu, piemēram, izskriet vārdu Erudīts, izmantojot skriešanas aplikāciju, noiet tieši tik kilometrus, cik ir burtu vārdā Erudīts, u.tml. Tas, kurš izsportoja Erudītu visradošāk, saņēma balvu no piedzīvojumu tūrisma kompānijas PostNos.

Pirms galvenā pasākuma, 26. martā, RSU SP Facebook lapā studentiem tika piedāvāts piedalīties arī vēl kādā interesantā izaicinājumā, šoreiz izaicinājumā ar nosaukumu Čempionu brokastis. Šī izaicinājuma ietvaros RSU studējošajiem bija iespēja padalīties ar savu veselīgo brokastu idejām. Labākās, visinteresantāk izveidotās, kā arī visveselīgākās brokastis ieguva balvu no dabīgās pārtikas ražotāja Keefa Simply Food.

Šī projekta izskaņā tika organizēts attālināta formāta pasākums platformā Zoom, kurā tika pārbaudītas dalībnieku zināšanas par sportu, tādējādi nosakot RSU viszinošāko pārstāvi šajā jomā. Lai pēc iespējas labāk pārbaudītu pasākuma dalībnieku zināšanas, pasākums norisinājās četrās kārtās:

  1. Sporta pasaules pamatlietas. Šajā kārtā platformā Poll Everywhere tika sagatavots tests ar vairākiem atbilžu variantiem.
  2. Lasi, domā, spied. Platformā Kahoot tika izveidota viktorīna no dažādiem aprakstiem par sporta komandām, sporta veidiem un faktiem par šo jomu.
  3. Kas tas ir? Šīs kārtas uzdevums sastāvēja no attēliem, kuros bija pamanāmas tikai konkrētas daļas no Latvijā un pasaulē atpazīstamiem sportistiem, kā arī varbūt ne tik ļoti zināmiem sporta veidiem. Dalībnieku uzdevums bija uzminēt šos jomas pārstāvjus un sporta veidus.
  4. Noslēpumu kaste. Pēdējā šī pasākuma kārtā tika sagatavota digitāla kaste, kurā bija ievietoti ar sportu saistīti priekšmeti. Vadoties pēc šo priekšmetu apraksta, dalībniekiem vajadzēja uzrakstīt uz lapas, kas, viņuprāt, atrodas šajā kastē, kā arī pēcāk, lapu parādot pret ekrānu, noskaidrot, vai viņu atbilde ir bijusi pareiza.

Noslēdzoties visām kārtām, pasākuma organizatori apkopoja visus četrās kārtās iegūtos rezultātus un noteica trīs uzvarētājus, kas vislabāk spēja pierādīt savas zināšanas sporta jomā, izcīnot arī dažādas balvas, ko sarūpēja šī pasākuma sponsori - BAMS Pool House, Caffeine, Muesli Graci un Ze Donats. Sakām lielu paldies ikvienam no sponsoriem!