Iepazīstieties!

Ievēlēta 2022. gada Valde!

1. Padomes sēdē ievēlēts jaunais Valdes sastāvs! Trešdien, 24. novembrī tiešsaistē, Zoom platformā, kā arī klātienē, 2. auditorijā, notika Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes (RSU SP) Padomes sēde, kurā kā galvenais darba kārtības punkts bija jaunās valdes vēlēšanas.

toms.png

Par Valdes priekšsēdētāju jeb Pašpārvaldes vadītāju tika ievēlēts Medicīnas fakultātes programmas "Medicīna" 5. studiju gada studējošais Toms Mārtiņš Smilga

monta.png

Komunikācijas virziena vadītājas amatā apstiprināta Komunikācijas fakultātes, programmas "Žurnālistika", 2. studiju gada studente Monta Megija Učelniece

valters.png

Savukārt Komunikācijas virziena vadītājas vietnieka amats uzticēts Komunikācijas fakultātes, programmas "Multimediju komunikācija", 1. studiju gada studējošajam Valteram Kārklim.

liepa.png

Ārlietu virziena vadītājas pienākumus šogad pildīs Elizabete Maija Liepa, Medicīnas fakultātes, programmas "Medicīna" 2. studiju gada studente.

antuanete.png

Zinātnes virziena vadītājas amatā apstiprināta Medicīnas fakultātes, programmas "Medicīna", 2. studiju gada studentee Alise Antuanete Sniķere

jānis.png

Savukārt Zinātnes virziena vadītājas vietnieka pienākumi uzticēti Medicīnas fakultātes, programmas "Medicīna", 1. studiju gada studentam Jānim Jurkānam.

ingvers.png

Jaunā, Starptautiskā virziena vadītāja amatam apstiprināts Eiropas Studiju fakultātes, programmas "Starptautiskās attiecības - Eiropas studijas" 2. studiju gada students Ingvars Kudeikins.

iluta.png

Sociālā virziena vadītājas pienākumi uzticēti Farmācijas fakultātes, programmas "Farmācija", 3. gada studentei Ilutai Žīgurei.

ksenija.png

Kultūras un sporta virziena amatā iecelta Farmācijas fakultātes, programmas "Farmācija", 3. studiju gada studente Ksenija Gorelova.

ance.png

Iekšējās sadarbības un cilvēkresursu virziena vadītājas pienākumi uzticēti Rehabilitācijas fakultātes, programmas "Fizioterapija" 2. studiju gada studentei Ancei Mistrei

Jaunā komanda savu darbu pilnā apjomā sāks 2022. gada 1. janvārī.

Sveicam visus jaunievēlētos un vēlam izturību atbildīgajos amatos!