No 5. līdz 8. februārim norisinājās RSU SP rīkotais saliedēšanās projekts "Integration week" 2024. Tas pulcēja gan pašmāju, gan ārzemju studējošos, nodrošinot nedēļu pilnu ar aizraujošām aktivitātēm.

Pirmdien, 5. februārī, studējošie sanāca RSU galvenās ēkas foajē, lai uzzinātu, no kurām valstīm jaunieši ierodas studēt Latvijā, kā arī dalītos ar interesantiem faktiem par savu kultūru.

6. februārī norisinājās Prāta asināšanas un valodu vakars. Šī saliedējošā vakara mērķis bija iemācīties vienkāršas frāzēs visās pārstāvētajās valodās, kā arī minēt aizraujošus faktus Jeopardy stila spēlē vakara noslēgumā.

Ceturtdien, 8. februārī, studējošie sanāca RSU MITC telpās, lai nodotos kulinārijai. Norisinājās Ēdienu un mūzikas vakars, kurā kopā gatavojām un pēc tam arī nogaršojām dažādu valstu tradicionālos ēdienus.

Projekta noslēgumā, 9. februārī, norisinājās Orientēšanās un spēļu vakars RSU Studentu mājā. Ārzemju studējošie devās izpētīt Vecrīgas skaistākās vietas. Pēc tam jau siltumā, ar tējas krūzēm rokās, spēlēja galda spēles un vakaru aizvadīja sirsnīgās sarunās.

Projekts bija pildīts ar pozitīvām emocijām, smiekliem un, protams, jauniem draugiem, kuriem nu ir iemesls mācīties kādu jaunu valodu!

Pateicība lieliskajiem projekta atbalstītājiem: “Baltic Gifts”, “Ādažu Čipsi”, “Nature Gift”, “Čilī Pica” un “Ausmeņa Kebabs”!

Bildes no pasākuma meklējamas šeit: https://www.flickr.com/photos/rsusp/albums/72177720314917010