Šī gada 16. un 17. septembrī norisinājās ikgadējais Rīgas Stradiņa universitātes Studentu Pašpārvaldes rīkotais Jauno Biedru seminārs, kuru šoreiz veidojām, iedvesmojoties 'seno' divtūkstošo gadu sākuma mūzikā un tās atskaņošanas paņēmienos. RSU SP šajā seminārā jaunajiem censoņiem bija kā jauna playliste, no kuras var sagaidīt iedvesmojošas runas, padomus, uzsākot savas gaitas RSU, kā arī atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem par studentiju.

Divu dienu garumā semināra dalībnieki meklēja atbildi uz jautājumu “Kas esmu es RSU SP?”, uz kuru mēs mēģinājām palīdzēt rast atbildi. Dalībniekiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, piemēram, prezentēt jau pirms semināra izveidoto mājasdarba video, piedalīties uzdevumu trasītē komandās, klausīties noderīgas lekcijas, u.c.

53218152982_777c4f5783_k.jpg53219030706_fc8004405b_k.jpg

Papildu vērtību semināram piešķīra interesantās un padomiem bagātās lekcijas. Par Studējošo pašpārvaldes lomu RSU stāstīja Zenons Beļskis un Alise Antuanete Sniķere, atgādinot, cik svarīga ir studentu iesaiste universitātē notiekošajos procesos. Ar iedvesmas stāstiem dalījās Jānis Jurkāns, Līva Vaivade un Rebeka Ozolniece, izklāstot savu raibo pieredzi studentijas gaitās. Pasākuma noslēgumā Dzintars Rožkalns, kurš savu karjeru saistījis ar Improvizācijas teātri, ar radošiem paņēmieniem, kas nākuši no improvizācijas treniņiem, parādīja semināra dalībniekiem, kā labāk uzklausīt citus, kā atbrīvoties no lielākās daļas stresa pirms uzstāšanās, un paskaidroja, kāpēc ir svarīgi būt pēc iespējas autentiskākai sevis versijai.

Jauno Biedru seminārs tika aizvadīts ar platiem smaidiem, sirdi sildošiem iedrošinājuma vārdiem un pozitīvām emocijām. Paldies visiem jaunajiem biedriem, kuri nebaidījās spert pirmo soli un uzsākt ceļu sevis meklējumos RSU SP!

53219412629_898fae7362_k.jpg

53219338838_130adff735_k.jpg

Vēlamies pateikties arī lieliskajiem semināra atbalstītājiem - “Cannelle Bakery”, “Piebalgas Porcelāna Fabrika”, “Cietie Rieksti”, “Rēzeknes gaļas kombināts”, “Latgales piens”, “MARIO konditorejas fabrika”, “WOOM Latvia”, “PIPARMĒTRA”, “Fitnesa klubs F1 - Centrs”.

Bildes no pasākuma var apskatīt šeit - https://www.flickr.com/photos/rsusp/albums/72177720311521811