2024. gada 9. martā norisinājās RSU SP rīkotais "Kultūras un komunikācijas seminārs", kura galvenā tēma šogad bija pašizaugsme un izlaušanās.

Vienas dienas seminārā, tā dalībniekiem, piedaloties dažādās aktivitātēs, tostarp foto orientēšanās aktiviitātē Vecrīgā, projektu veidošanā u.c., bija iespēja iepazīt sevi un motivēt sevis pilnveidošanai.

Semināram papildu vērtību pieškīra pārdomātie un semināra tematam atbilstošie lektoru stāsti. Pirmo lekciju vadīja RSU SP vecbiedrs Santa Kliedere, kas dalījās savā “izlaušanās” stāstā un atgādinot, ka ir svarīgi pieļaut kļūdas, jo no tām ir iespējams mācīties.

Savukārt otro lekciju vadīja mentore, piedzīvojumu terapijas praktiķis, uzņēmēja un ēšanas traucējumu centra vadītāja Anna Balode. Viņa dalījās par savu dzīves pieredzi, pārvarot dažādas grūtības pēc sevis pazaudēšanas jaunībā. Šī pieredze viņai sniedza iedvesmu, kā izlauzties no dzīves grūtībām un atjaunoties, lai tagad palīdzētu citiem, kuri ir nonākuši līdzīgās situācijās, kādas viņa pati ir piedzīvojusi. Annas personīgais ceļš iedvesmoja dalībniekus izzināt sevi un pilnveidoties.

Trešo lekciju vadīja Eiropas Parlamenta biroja pārstāve Melisa Matvejeva. Viņas stāstīja par par nepieciešamību nebaidīties un izmēģināt jaunus ceļus, lai sasniegtu savus mērķus, daloties pieredzē par būtiskiem faktoriem, kas veicina ne tikai kaislību izpausmi, bet arī stratēģisku karjeras attīstību. Melisa arī atgādināja par pilsonisko aktīvismu un kāpēc tas šobrīd ir īpaši svarīgi.

Seminārs bija piepildīts ar jaunām atziņām, pozitīvām emocijām un sirsnīgu atmosfēru. Paldies visiem, kuri piedalījās semināra veidošanā un bija daļa no tā!

Vēlamies pateikt paldies arī lieliskajiem projekta atbalstītājiem: Zuzuem, Captain Sushi, Manilla, KurPrikols?, Players Club LV, Iļģuciema Maiznīca Konditoreja.

Bildes no pasākuma pieejamas šeit: https://www.flickr.com/photos/rsusp/albums/7217772031544265…