Mīlestības un reizē Integrācijas mēnesis

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) februāris ir ne tikai mīlestības mēnesis, bet jau otro gadu arī RSU Studējošo pašpārvaldes un Ārvalstu studentu asociācijas (International Student Association) kopēji rīkotais Integrācijas mēnesis (Integration Month), kura galvenais mērķis ir saliedēt vietējos un ārvalstu studentus.

Četras nedēļas studenti varēja iepazīt četrus tematus dažādu kultūru kontekstā, lai aptvertu RSU studentu daudzveidību. Tā kā vienas nedēļas tematika bija Valentīndiena, Studējošo pašpārvaldes ikgadēji rīkotais Valentīndienas pasākums šogad tika organizēts bilingvāli, lai maksimāli iesaistītu arī ārvalstu studentus.

Valentīndienas pasākuma mērķis šogad bija nodrošināt tradicionālu romantisko noskaņu patīkamā neformālā gaisotnē, fokusējoties uz dažādām mīlestības perspektīvām, piemēram, uz mīlestību pret sevi.

No 7. līdz 11. februārim pasākums norisinājās attālināti – dalībnieki bija sadalīti pāros un veica dažādus tematiskos uzdevumus: spēlēja self-love bingo, taisīja bildes ar afirmācijām, tulkoja dziesmas vārdus, rakstīja ideālā randiņa receptes u.c. Vairākus pārus veidoja viens latviešu un viens ārzemju students.

n .JPG

IMG_7166.JPG

12. februārī notika noslēguma pasākums. Tas bija pirmais pasākums, kas pēc ilgāka laika norisinājās klātienē. Studenti ieradās klubā Piens, kur vadītājas Elīza Marta Stangaine un Hussaina Musaji izklaidēja dalībniekus, iesaistot tos dažādās aktivitātēs. Vakara viesis bija Comedy Latvia stendapa komiķis Rūdolfs Kugrēns.

Arī pasākuma dalībnieki paši ļoti pozitīvi vērtē pasākumu. Tā, piemēram, dalībniece Ksenija Gorelova par pasākumu -

Valentīndienas pasākumā studējošiem beidzot bija iespēja tikties un atpūsties klātienē. Neskatoties uz ierobežojumiem, dalībnieki varēja iepazīt jaunus cilvēkus, saliedēties ar ārzemju studējošajiem un pasmieties Kugrēna StandUp laikā. Paldies gan vakara vadītājiem par superīgas atmosfēras nodrošināšanu, gan, protams, organizatoriem!

Pasākums norisinājās zaļajā zonā, un pieteikumu skaits bija ļoti liels, kas liecināja, ka studenti patiešām ir noilgojušies pēc klātienes pasākumiem. Diemžēl epidemioloģiskās drošības dēļ visi gribētāji pasākumā nevarēja piedalīties.

Tiekamies jau nākamajos pasākumos, kas solās būt klātienē!

Bildes no pasākuma!