Pārlekt uz galveno saturu
Atskati
Studentiem

Šī gada 21. maijā kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks" norisinājās orientēšanās pasākums “Nesajāj Vasaru”, kura ietvaros studējošajiem bija iespēja uzsākt vasaras sezonu sportiski un aktīvi pavadot nedēļas nogali.

Pasākums tika organizēts, lai raisītu dalībniekos vasaras tuvošanās sajūtas un lieliski pavadītu laiku dabā, veicot dažādus saliedējoša un sportiska tipa uzdevumus. Lai uzturētu atraktīvu pasākuma gaisotni, dalībniekus sākumā sagaidīja iepazīšanās aktivitātes un lieliska zumbas deju iesildīšanās. Tas ļāva vienam otru iepazīt un uzsākt orientēšanos pozitīvi.

Gan latviešu, gan ārzemju studējošo pārstāvji metās pretī izaicinājumam – orientēties ne tik ierastā vietā. Neskatoties uz lietainiem laikapstākļiem, dalībnieki pierādīja to, ka komandā ir spēks un ar azartu pierādīja, ka laikapstākļi nav šķērslis uzdevumu izpildei.

DSC_0003.JPG

Uzdevumi orientēšanās punktos bija dažādi – komandām bija gan jāatrisina mīklas, gan jāveic fiziskas aktivitātes. Kā arī bija papildus punktu uzdevumi, kuri tika sūtīti negaidītos brīžos uz dalībnieku čatu.

IMG_1432_0.jpg

Pasākuma noslēgumā dalībniekus Ķīšezera pludmalē, kur atradās finišs, sagaidīja pikniks, kur arī norisinājās komandu apbalvošana un pateicību izteikšana.

Apbalvotas tika pirmās trīs vietas.Orientēšanās pasākuma – “Nesajāj Vasaru”:1. vietas ieguvēji – Eh un Meh (Arvis Pauliņš, Iluta Žīgure);2. vietas ieguvēji – Pavasara nezāles (Evita Evelīna Rozenšteine, Linda Bunce) un3. vietas ieguvēji – Lucas & Byron (Lucas Risters, Byron Granillo).

DSC_0024.JPG

Pēc dalībnieku atsauksmēm diena bija izdevusies un piepildīta. Ļoti tika izcelti pārdomātie uzdevumi un pasākuma norises vieta. Kā arī tika minēts, ka šādu pasākumu noteikti apmeklētu arī nākamajos gados.

Atsevišķa pateicība arī lieliskajiem projekta atbalstītājiem “Roadgames” un “MyFitness”, kuri nodrošināja fantastiskas dāvanu kartes uzvarētājiem un visiem dalībniekiem.

DSC_0026.JPG