Pārlekt uz galveno saturu
Atskati

29. jūnijā Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes (turpmāk - RSU SP) Studentu mājā tika iesākta jauna Ārlietu virziena tradīcija, norisinoties pirmajam Ārlietu virziena interesentu vakaram. 

Pirmā vakaru sērijas tēma bija iepazīšanās ar Ārlietu virziena galveno sabiedroto ikdienas darba pienākumos - Latvijas Studentu apvienību (turpmāk - LSA). Pasākums pulcēja gan virziena aktīvistus, gan interesentus no RSU SP valdes un padomes vidus, kā arī kolēģus no Latvijas Universitātes Studentu Padomes un Rīgas Tehniskās universitātes Studentu Parlamenta, kuru zināšanas vakara laikā papildināt bija ieradušies gan esošie LSA valdes locekļi, gan LSA vecbiedri. LSA valde (Rūdolfs Aleksandrs Strods, Lāsma Līga Reisa un Reinis Pastars) dalībniekus sākotnēji iepazīstināja ar LSA darbību un nozīmi, vēlāk komandu sacensībās ļaujot pārbaudīt esošās un iegūtās zināšanas izaicinošā viktorīnā. Otrs vakara lektors, 2021. gada LSA prezidents Kristafers Zeiļuks, pasākuma dalībniekiem veltīja iedvesmojošu stāstu par savu pieredzi studējošo pārstāvniecības karjeras ceļā un ļāva uz LSA kā organizāciju palūkoties no studējošajiem tuvāka un skaidrāka skatpunkta. Pasākuma noslēgumā interesentiem bija iespēja grupās diskutēt par un kopīgiem spēkiem gāzt studentijā pastāvošus mītus par LSA, izmantojot jauniegūtās zināšanas un pieredzējušo lektoru līdzdalību un komentārus. 

DSC06236-min.jpg

DSC06269-min_0.jpg

No sirds pateicamies kā dalībniekiem par vēlmi iedziļināties un izzināt, tā visiem pasākuma organizatoriem un lektoriem par draudzīgās atmosfēras veidošanu un gūtajām atziņām! Uz tikšanos nākamajos Ārlietu virziena interesentu vakaros!DSC06284-min_0.jpg