Pirmkursnieku iesvētību “Fukši” 2021 atskats

web baneris (3).png

Šī gada 24. septembrī norisinājās ikgadējais pirmkursnieku iesvētību pasākums "Fukši". Šogad pasākuma tematika bija veltīta 80. - 90. gadu disko, kas jaunajiem studējosajiem ļāva krāsaināk un deju kustībām piepildītāk iepazīt vienam otru, sadarboties komandā un veiksmīgi uzsākt savas studentijas gaitas.

Ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, kas bija noteikti valstī, pasākumā pulcējās 150 jaunie, zinātkārie un aktīvie studenti. Dalībnieki tika sadalīti 12 grupās, kurās kopā pavadīja, cīnījās un pildīja pārbaudījumus visa pasākuma laikā.

Pasākuma rīkotāji bija parūpējušies, lai jaunajiem censoņiem sagatavotu piedzīvojumiem un izaicinājumiem, smaidiem un dejām piepildītu dienu.

Trasē visa Arkādijas parka teritorijas ietvaros bija jāveic tādi uzdevumi kā 80. – 90. gadu filmu populārāko frāžu, atpazīstamu cilvēku un populārāko dziesmu minēšana. Pirmkursniekiem bija iespēja parādīt savus labākos deju soļus punktā "Genoveva", kā arī lokanību foto uzdevumā "Ēģipte", veidojot dažādas piramīdas. Neizpalika arī tradicionālais komandu uzdevums – karoga veidošana.

51558932499_9763ea8783_c_0.jpg

51558284076_f97f53ab02_c_0.jpg

Lielu paldies sakām draugiem no Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta, kuru rīcībā bija punkts "Lielā zive".

Pēc pasākuma dienas daļas ikviens pirmkursnieks un studējošais tika gaidīts Tallinas kvartālā, kur viņus sagaidīja pasākuma organizatori. Par karstu, aktīvu un skaļu pasākuma noslēgumu parūpējās DJ Kelly Elly.

Sakām lielu paldies šī pasākuma sponsoriem – Volvo sporta centrs, Delisnack un Pica Lulū, kuri nodrošināja patīkamas un noderīgas balvas mūsu trim uzvarētājkomandām – "Sapņu komanda pipars", "Olas, olas, olas" un "Tallinas kvartāla mīlētājas".

Plašāks bilžu atskats: ŠEIT.