Pārlekt uz galveno saturu
Atskati

Šī gada 20. maijā norisinājās ikgadējais RSU SP rīkotais Pludmales volejbola turnīrs. Šogad pasākuma vieta tika izraudzīta Babītes pagastā pie Piņķu ūdenskrātuves. Pasākums iepriecināja dalībniekus ne tikai ar labiem laikapstākļiem, bet arī ar pozitīvu un aktīvu atmosfēru.

52936892066_92a5a5af95_k.jpg

52937049109_b4a9ec4b5a_k.jpg

Kā jau katru gadu pasākumā varēja piedalīties jebkurš, kas ir saisīts ar RSU (students, mācībspēks, darbinieks u.t.t.). Komanda sastāvēja no četriem dalībniekiem - trīs vīriešiem un vienai sievietei. Kopā pasākumā piedalījās septiņas komandas jeb 28 dalībnieki. Volejbola izspēles notika uz diviem laukumiem, kur katra spēle ilga 10 minūtes (5 minūtes katrā laukuma pusē).

Katrai komandai bija iespēja spēlēt ar visām komandām – par katru komandas uzvaru tai tika piešķirts 1 punkts, par zaudējumu – 0 punkti. Pēc šīm izspēlēm tika izspēlēti gan 1.-3. vietas ieguvēji, gan “Zvaigžņu spēles”, kurā piedalījās viens dalībnieks no katras komandas. Visas komandas par piedalīšanos saņēma veicināšanas balvas, un 1.-3. vietu ieguvēji saņēma medaļas. 3. vietu ieguva komanda “Ja spēlē neveicas”, 2. vietas ieguvēji bija “WetBalls” un 1. vietu ieguva “Daugava crabs”.

Esam ļoti pateicīgi pasākuma sponsoriem, kas padarīja pasākumu vēl brīnišķīgāku, aizraujošāku un garšīgāku – “Isostar”, “Z/s Kotiņi”, “Jāņkalni” un “Lofbergs”! Sirsnīgs paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un tiekamies citos RSU SP pasākumos!