Studējošo pašpārvaldes apmaiņas brauciens

25. - 26. augustā RSU SP valde devās apmaiņas braucienā uz Lietuvu, Kauņu, lai apciemotu Lietuvas Veselības zinātņu universitāti.

Pirmās diena sākās agri, lai ar automašīnām dotos uz Kauņu. Ierodoties Kauņā, tika satikti pārstāvji no Lietuvas Veselības zinātņu universitātes studējošo pašpārvaldes. Kauņas apskate sākās ar nelielu pārgājienu cauri pilsētai, lai nonāktu pirmajā apskates vietā - Farmācijas muzejā.

Farmācijas muzejā mūs iepazīstināja ar Farmācijas un Medicīnas nozares vēsturi, kā arī to, kāda Farmācija ir tagad un kā tā gadu laikā ir mainījusies.

Pēc Farmācijas vēstures muzeja apskates devāmies atpakaļ uz mājīgajām Lietuvas Veselības zinātņu universitātes studējošo pašpārvaldes telpām. Apmaiņas brauciens turpinājās ar abu pašpārvalžu prezentācijām par universitātes un pašpārvalžu struktūrām. Pavadījām saturīgu laiku, jautājot interesējošos jautājumus un uzzinot jaunas lietas.

Pēc abu pušu prezentācijām, vakara daļu pavadījām neformālā gaisotnē, vairāk iepazīstot viens otru un saliedējoties.

241962139_810471276313578_1707891968319201006_n.jpg