Pārlekt uz galveno saturu
Atskati

Pēc vairāku gadu klusuma 2022. gada 10. decembrī,  Rīgas Latviešu Biedrības namā atgriezās viens no gaidītākajiem Rīgas Sradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes (turpmāk - RSU SP) pasākumiem - Ziemassvētku balle “Under the Stars”!

ZSV balle 23 - vaditaji.jpg

Balles apmeklētāju lokā pulcējās gan RSU studējošie un vadības pārstāvji, gan draugi un viesi no citām augstākās izglītības iestādēm un sadarbības organizācijām, kopā ļaujot Ziemassvētku sajūtu gūt aptuveni 1500 cilvēkiem.

zsv 23 paris.jpg

zsv 23 kvartets.jpg

Vakara gaitā Lielajā zālē mūs visus priecēja grupa “Audiokvartāls” un "DJ taa_tur", kā arī tika kronēti Ziemassvētku balles 2022 Karalis un Karaliene - Daniils Žukovs un Laura Bērziņa. Viesiem, kuri labprātāk izvēlas mierīgāku atmosfēru, bija iespēja doties uz Balto zāli, kur ar muzikālu priekšnesumu tuvojošajos svētkos mūs sveica Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas stīgu kvartets, kā arī paralēli skaistajai kvarteta spēlei balles apmeklētāji varēja gūt jaunas zināšanas un iemaņas Valša meistarklasē. Savukārt Kluba zālē balles radošākos viesus gaidīja dažādas meistarklases, piemēram, Jaungada laimīšu liešana un personalizētu koka Ziemassvētku rotājumu gatavošana. Tāpat aktīvākajiem viesiem bija iespēja apmeklēt Zelta zāli un ''DJ Franco'' pavadībā kārtīgi izdejoties.

zsv 23 tuss.jpg

RSU SP pateicas ikvienam no balles viesiem par kopīgo Pirmssvētku noskaņas radīšanu un novēl gaišus, mierpilnus, ģimeniskus Ziemassvētkus un sniegbaltu, panākumiem un izaicinājumiem bagātu Jauno 2023. gadu!