Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts (LU CFI) 2018. gadā svinēja savu 40 gadu jubileju. No pirmsākumiem 1978. gadā līdz pat mūsdienām Institūts ir saglabājis starptautisko atpazīstamību un ir vadošais pētniecības centrs Latvijā.  Šobrīd Institūtā strādā ap 100 augsti kvalificētu zinātņu doktoru, veicot starptautiski konkurētspējīgus pētījumus, izglītojot studentus un piedāvājot inovatīvus pētnieciskos risinājumus rūpnieciskajām vajadzībām.

Institūta mērķis ir piesaistīt Latvijas un ārvalstu jauniešus savas karjeras uzsākšanai vai attīstīšanai institūtā, pilnveidot un attīstīt inovatīvu sadarbību ar augsto tehnoloģiju uzņēmumiem, veicināt jaunuzņēmumu radīšanu un pārstāvēt Latviju kā cietvielu fizikas un materiālzinātnes centru Eiropā un pasaulē.

Plašāku informāciju meklē ŠEIT

Kontaktinformācija

Adrese: Ķengaraga iela 8, Rīga,
E-pasts: LUatlu[pnkts]lv (issp[at]cfi[dot]lu[dot]lv)