Pārlekt uz galveno saturu
 

Studējot RSU, var novērot kultūru dažādību. Kas mums visiem ir kopīgs? Kādas atšķirības ir atšķirīgu kultūru pārstāvjiem? Iepazīsti dažādas valstis, daudz jaunu cilvēku un priecājies, iemācoties ko jaunu! Seko pārsteigumu un prieka pilniem pasākumiem visa mēneša garumā gan Facebook, gan Instagram kontos! 🤩

Seko līdzi notikumiem ŠEIT!

Pasākums norisinās angļu valodā.

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -