Pārlekt uz galveno saturu
4
okt
Pētnieku akadēmija 2021. Lekcija "Pētījumu ētikas komiteja un tās nozīme"
10:00 - 12:00
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007

Lai veicinātu interesi un izpratni par zinātnisko darbību, jau ceturto gadu Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācija sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi aicina studentus piedalīties projektā Pētnieku akadēmija.

VIDEOLEKCIJA (MEKLĒT PIE ATTIECĪGĀS SADAĻAS)

Ja rodas jautājumi, sazinieties ar Pētnieku akadēmijas 2021 projekta vadītāju Tomu Mārtiņu Smilgu (toms[pnkts]smilgaatrsu[pnkts]lv; 27801077) vai dalībnieku koordinatori Elīnu Priedi (eliina[pnkts]priede224atgmail[pnkts]com; 28304870).

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: