Pārlekt uz galveno saturu
16
okt
-
17
okt
Rudens Akadēmiskais Seminārs
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007

Vai Tu esi kādreiz vēlējies, lai visas akadēmiskās gudrības būtu apkopotas grāmatā, kuru atverot var rast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem?

Pavisam drīz, 16. un 17. oktobrī, norisināsies Rudens Akadēmiskais seminārs – ikgadējs pasākums, kurā ir iespēja uzzināt vairāk par studiju procesa norisi universitātē, kā arī attīstīt savu personīgo zīmolu akadēmiskajā vidē. Semināra laikā uzzināsi, kā nepazaudēt sevi un saglabāt mentālo veselību digitālo studiju laikmetā, kļūsi par kompetentu dokumentu ekspertu un apgūsi citas ar augstāko izglītību saistītas aktuālas tendences.

Ver vaļā akadēmisko gudrību grāmatas lappusi un piesakies Rudens Akadēmiskajam semināram 2021, aizpildot anketu līdz 13. oktobrim 👉🏼sp.rsu.lv/RAS2021

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -