Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes raidieraksts "Nepajāj garām"

Studējošo sarunas aiz aizslēgtām durvīm. Sarunas par to, ko no tribīnes nestāsta, par to, kas interesē visus, bet aktualizē daži. Visi par un pret, iespējas, kļūdas, viedokļi un fakti. Klausies un esi zirgā!

Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes podkāstu "Nepajāj garām" veido Nikola Krista Ivanova, Rebeka Ozolniece, Katrīna Berga un Annija Zeihmane.

Nepajāj garām iespējai! 3.epizode

Saruna ar Matīsu Dālbergu, kurā viņš dalās pieredzē un stāsta par savām uzvarām, zaudējumiem un to, ko prasa kļūšana par panākumiem bagātu jaunieti.

Nepajāj garām ballītei! 2.epizode

Saruna ar Kristiānu Štālu, kura dalās atmiņās par savām studiju gadu ballītēm, kamēr pirmā studiju gada studējošā Ance Mistre vēl tās tikai izsapņo.

Studēt vai nestudēt? 1.epizode

Arkādijs Zvaigzne, kurš pats sevi dēvē par augstākās izglītības nūģi, un Āris Birze, kurš ir kaislīgs pašizaugsmes treneris, mēģinās paplašināt mūsu perspektīvas un apskatīt dažādas iespējas, lai nokļūtu tur, kur katrs sevi vizualizējam pēc pāris gadiem. Kādi ir plusi un mīnusi studējot, un kādi - nestudējot.