Pārlekt uz galveno saturu

 1. DODIES UZ KATEDRU UN PĀRSKATI VĒRTĒTĀJA LABOJUMUS! Pirms apelācijas rakstīšanas iepazīsties ar savu pārbaudījumu, lai pieņemtu lēmumu par apelācijas rakstīšanas nepieciešamību.

 2. 3 DARBA DIENU LAIKĀ KOPŠ VĒRTĒJUMA SAŅEMŠANAS IZLEM PAR APELĀCIJAS NEPIECIEŠAMĪBU!

 3. DODIES UZ STUDENTU SERVISU (Dzirciema iela 16, K-100).

 4. IZVĒLIES ATBILSTOŠU ADRESĀTU!

  • Apelācija jāadresē akadēmiskās struktūrvienības (katedras) vadītājam/-i, kuras sastāvā ir docētājs, kurš vērtējis pārbaudījumu. Lai noskaidrotu docētāja pārstāvēto katedru, dodies uz rsu.lv un ievadi docētāja vārdu meklētājā! 

  • Svarīgi! Ja apelācija ir par semestra vai gala pārbaudījuma kārtošanas pēdējo iespējamo reizi, tā ir jāadresē fakultātes dekānam/-ei!

  • Atrast pareizo katedru tev palīdzēs arī Studentu servisa darbinieks vai jebkurš RSU SP pārstāvis!

 5. NORĀDI PRASĪBU!

  • Iesnieguma formā norādi:

   1. studiju kursu, kurā kārtots pārbaudījums;

   2. vai pārbaudījums ir semestra pārbaudījums (kolokvijs) vai gala pārbaudījums (ieskaite vai eksāmens);

   3. datumu, kad notika pārbaudījuma kārtošana;

   4. pārbaudījuma vērtētāju (pārbaudījuma vērtētāju vari uzzināt, sazinoties ar katedru, savu docētāju vai E-studiju sadaļā "Mani vērtējumi").

  • Svarīgi! Atceries norādīt, ko vēlies saņemt apelācijas prasības apstiprināšanas gadījumā (samazināt vai paaugstināt vērtējumu)!

 6. SAŅEM APELĀCIJAS KOMISIJAS LĒMUMU 5 DARBA DIENU LAIKĀ!

  • Apelācijas komisijas priekšsēdētājs informēs tevi par apelācijas komisijas sēdes laiku un vietu, kā arī tiesībām piedalīties sēdē un sniegt paskaidrojumus.

  • Piecu darba dienu laikā apelācijas komisija izskata prasību un sniedz atbildi vai prasība ir apstiprināta. Tev tiks nosūtīts izraksts no apelācijas komisijas sēdes protokola.

  • Svarīgi! Apelācijas komisijas sastāvā nevar piedalīties personas, kuras vērtējušas pārbaudījumu! Apelācijas komisijas sastāvā ir ne mazāk kā trīs personas.

 

Atceries! 

1. Apelācija jāiesniedz 3 dienas pēc vērtējuma saņemšanas (izņemot Valsts parbaudījumu);

2. Valsts pārbaudījuma apelāciju var iesniegt līdz nākamās darba dienas beigām (plkst. 17.00 ), kopš brīža, kad paziņots vērtējums;

3. apelācijas komisijā nedrīkst būt docētājs, kurš iepriekš vērtējis pārbaudījumu.