Pārlekt uz galveno saturu

SPatRSU[pnkts]LV (UZDOD SAVU JAUTĀJUMU)

Kādi ir ieguvumi no dalības SZP?

Piedaloties SZP sēdēs un rīkotajos pasākumos iegūsi jaunas un papildināsi savas teorētiskās un praktiskās zināšanas, iepazīsies ar nozares speciālistiem - pulciņa mentoriem, viesmentoriem, kā arī uzzināsi par aktualitātēm un ārpusstudiju iespējām konkrētajā nozarē.

Darbojoties pulciņā kā biedrs vai apmeklētājs, saņemsi arī sertifikātu, kuru, iesniedzot rezidentūras vai stipendijas pieteikumā, iegūsi papildus punktus.

Kad un vai jebkurš var kļūt par Studentu zinātniskā pulciņa biedru?

Par RSU Studentu zinātniskā pulciņu biedru var kļūt jebkurš RSU students (sākot no 1. studiju gada), viena akadēmiskā gada laikā vienlaicīgi par biedru iespējams kļūt ne vairāk kā 2 SZP. Pieteikšanās biedra statusam ik gadu norisinās septembra sākumā.

Izpildot biedra sertifikāta iegūšanas kritērijus, pēc rudens semestra un akadēmiskā gada beigās saņemsi biedra apliecinājumu/sertifikātu!

Kā var kļūt par Studentu zinātniskā pulciņa apmeklētāju?

Lai kļūtu par SZP apmeklētāju nav nepieciešams aizpildīt pieteikumu. Atrodi SZP sēžu kalendārā vai konkrētā pulciņa facebook lapā sēdes norises informāciju un dodies to apmeklēt!

Apmeklējot vismaz 75% no SZP teorētiskajām sēdēm, akadēmiskā gada noslēgumā saņemsi apmeklētāja sertifikātu!

Kur atrast informāciju par SZP sēžu norisi?

Lai uzzinātu aktuālo informāciju par sēžu norisi pieseko RSU SP SZP sēžu kalendāram, kā arī seko līdzi aktuālai informācijai konkrētā pulciņa facebook lapā. Plašāku informāciju par katru SZP vari atrast RSU SP mājaslapā sadaļā Studentu zinātniskie pulciņi.

Kā rīkoties, ja vēlos izstrādāt zinātnsiko darbu SZP ietvaros?

Sazinies ar konkrētā pulciņa vadītāju un noskaidro iespējamās Zinātniskā darba tēmas. Pulciņa vadītājs un mentors palīdzēs sazināties ar Zinātniskā darba mentoru un uzsākt pētniecības veikšanu!

Pulciņa ietvaros izstrādāto darbu iespējams prezentēt RSU International Student Conference, kur dalība RSU studējošajiem ir bez maksas.

Kad un cik reizes studiju gadā iespējams saņemt apliecinājumu/sertifikātu?

Apliecinājumi tiek izsniegti pēc rudens semestra beigām konkrētā Studentu zinātniskā pulciņa biedriem, par aktīvu dalību un sēžu apmeklēšanu.

Sertifikāti tiek izsniegti akadēmiskā gada beigās pulciņa biedriem un apmeklētājiem, par aktīvu dalību, sēžu apmeklēšanu un uzstāšanos ar ziņoju akadēmiskā gada laikā.

Kad notiek SZP vadītāja vēlēšanas?

RSU SZP vadītāju ievēl RSU akadēmiskā gada pēdējā SZP sēdē uz vienu akadēmisko gadu. Jaunievēlētais SZP vadītājs savus pienākumus sāk pildīt pēc attiecīgā akadēmiskā gada beigām un apmeklē obligātās apmācības pirms nākamā akadēmiskā gada sākuma.

Kā iespējams dibināt jaunu SZP?

Jebkurš RSU students ir tiesīgs dibināt jaunu SZP akadēmiskā gada vai pavasara semestra sākumā, ja tā specialitāte un mērķi nepārklājas ar jau esošu SZP. Jaunajam SZP ir jābūt tematiski saistītam ar kādu no RSU studiju kursiem vai rezidentūras programmām.

Plašāku informāciju par pulciņa dibināšanu atradīsi SZP nolikuma 9. punktā.