Pārlekt uz galveno saturu

RSU SP Zinātnes atbalsta finansējums ir veidots, lai finansiāli atbalstītu aktīvākos studentus un rezidentus to pieredzes gūšanai, studiju laikā gūtās kompetences uzlabošanai, profesionālo zināšanu un iemaņu pilnveidei, dalībai forumos, kongresos un konferencēs, pētnieciskā darba veidošanas ietvaros kā arī zinātnisko rakstu publicēšanai žurnālos.

Pieteikšanās atbalstam ir atvērta visa gada laikā. Maksimālais izsniegtā atbalsta apmērs konferenču, kongresu vai kompetences uzlabošanas pasākumu apmeklējumam ir 300 EUR, kas paredzēti ceļa, uzturēšanās un dalības maksas izdevumu segšanai, savukārt zinātniskā raksta publicēšanai kādā no starptautiski citējamiem žurnāliem maksimālais atbalsta apmērs ir 600 eiro. Atbalsta pretendenti pieteikumu ar maksājumu un dalības apliecinošiem dokumentiem atbalsta konkursam iesniedz elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu un pievienojot nepieciešamos dokumentus, kuru sarakstu var atrast anketā. Sīkāk par konkursa izvērtēšanas kritērijiem vari iepazīties zemākesošajā nolikumā.

 Ņem vērā, ka atbalstam var pieteikties tikai reizi semestrī!

 

Atbalstu piešķir par notikumu, kas norisinājies 6 mēnešus pirms vai norisināsies 6 mēnešu laikā kopš finansējuma pieprasīšanas brīža, izņemot zinātniskā raksta publicēšanā.
Nākamā komisijas sēde notiks septembrī!

Kontaktinformācija