Pārlekt uz galveno saturu

Kurš Padomes biedra tips esi Tu?

Lai Tev būtu iespēja mazliet iejusties Padomes biedra ādā, esam izveidojuši testu, kurā Tu vari noskaidrot, kurš no Padomes biedra tipiem ir visatbilstošākais Tev - varbūt Tu esi heiteris? Varbūt tomēr domātājs? Bet varbūt mazlietiņ no katra un tomēr esi neizlēmīgais? Šie ir tikai 3 no iespējamajiem variantiem. Ja gribi uzzināt, kurš esi tieši Tu, aizpildi testu!

Uzzini rezultātu un piesakies RSU SP Padomes vēlēšanām Oktobrī, lai noskaidrotu vai rezultāti atbilst patiesībai!


Kāda būtu Padomes sēdes labākā uzkoda?
Ko Tu izvēlētos darīt pirms Padomes sēdes?
Kas ir jāņem uz neapdzīvotu salu?
Kāda ir Tava reakcija, kad kāds pasaka - pica ar ananāsiem?
Kāda tipa studējošais Tu esi nodarbībās?
Kas ir Tavs spirit animal?
Kāda ir Tava mīļākā filma?
Kā saprast, kurš ir vislabākais amata kandidāts padomes sēdē?
Kurā telpā jānotiek padomes sēdēm, kad tās ir klātienē?
Bez kā nevar sākties Tava diena?
Vai Tu bērnībā ēdi cukurmaizes?
Kura ir Tava mīļākā vieta no minētajām?
Ko Tu dari padomes sēdes laikā?
Kas ir visinteresantākais Padomes sēdē?
Kāpēc Tu aizpildīsi padomes pieteikšanās anketu?
Kāpēc Tu aizpildīsi padomes pieteikšanās anketu?
Kāpēc Tu aizpildīsi padomes pieteikšanās anketu?
Kāpēc Tu aizpildīsi padomes pieteikšanās anketu?
Kāpēc Tu aizpildīsi padomes pieteikšanās anketu?
Kāpēc Tu aizpildīsi padomes pieteikšanās anketu?
Tu esi "Heiteris"

Tu esi "Heiteris"!

Kandidātiem, redzot Tavu pacelto roku, sirds sāk sisties straujāk. Tev viedoklis būs par visu (gan pozitīvs, gan negatīvs) un Tu nekavējies citiem to darīt zināmu  Bieži diskusijās esi pirmais un pēdējais runātājs. Vienmēr nodrošināsi, ka laiks jautājumiem un diskusijām tiek pagarināts - kā gan citādāk izteikt visas domas?

 
Tu esi "Ziņkārīgais"

Tu esi "Ziņkārīgais"!

Viens ir klausīties un iepazīties ar dokumentiem, bet pavisam kaut kas cits un daudz interesantāks, ir uzdot 101 jautājumu kandidātiem sēdes laikā.  Tāpat Tev ārkārtīgi interesē visas valdes atskaites, kāpēc katrs no valdiešiem ir darījis to, ko ir norādījis atskaitēs Tevi neinteresē diskusijas vai prezentācijas, bet Tu vienmēr būsi gatavs uzdot kādu āķīgu jautājumu, lai uzzinātu, kāpēc konkrētais kandidāts saka to, ko viņš saka.

Tu esi "Gramatikas guru"

Tu esi "Gramatikas guru"!

Tevi tik ļoti neinteresē diskusijas vai prezentācijas, cik izķemmēt visu valdes atskaiti un iesūtītos dokumentus līdz pēdējam sīkumam, lai atrastu kādu komatos neieliktu divdabja teicienu. Kandidātu gramatiskās kļūdas motivācijas vēstulēs būtiski ietekmēs Tavu balsojumu.

 
Tu esi "Klačotājs"

Tu esi "Klačotājs"!

Tu vienmēr iekustini visus, pauzītēs paspēj ne tikai nogaršot visas bulciņas un cepumus, bet arī pārmīt kādu vārdu ar katru padomes biedru. Tu esi tas, kurš vēlas, lai lietas vienmēr iet raiti uz priekšu. Ja tiek pacelts jautājums par laika pagarināšanu, Tu vienmēr saki nē.

 
Tu esi "Domātājs"

Tu esi "Domātājs"!

Tu esi tas, kurš vienmēr izskata dokumentus, komentē, aktīvi klausās, bet padomes sēdē labāk izvēlies klusēt, tāpēc, ka Tu nepaspēj uzdot savu jautājumu, jo Tu  vairākas reizes pārdomā, ko vēlies uzdot. Ir tik daudz, ko pajautāt! Tāpat Tev ir svarīgi saprast, ne tikai, ko Tu vēlies pajautāt, bet Tev ir svarīgi izprast, ko citi padomes biedri dara un kāpēc tie tā rīkojas. Esi lēns, uzmanīgs, savukārt ļoti bieži precīzs, taču reti kurš to uzzina.

 
Tu esi "Padomes izklaidētājs"

Tu esi "Padomes izklaidētājs"!

Kamēr citi iesaistās aktīvās diskusijās, Tu ej cauri savam Instagram kontam , skatoties uz kaķu bildēm un memēm. Ik pa laikam arī pabakstīsi sev blakus sēdošo klačotāju un aizmugurē sēdošo domātāju, lai parādītu savus atradumus. Esi aktīvākais Padomes biedrs Whatsapp sarakstē, ik pa laikam izšauj kādu joku par notiekošo padomes sēdē vai iemet tik tikko uztaisītu sticker ar kādu no Padomes biedriem.

 
Tu esi "Neizlēmīgais"

Tu esi "Neizlēmīgais"!

Tev ir patiešām grūti saprast, ko citi vēlas, ko nu vēl Tu pats. Pirms padomes sēdes vari būt gan izskatījis dokumentus, gan iespējams nebūsi to darījis. Tevi mīt daļiņa no visiem - esi mazliet klačotājs, mazliet izklaidētājs, mazliet gramatikas guru. Savukārt ieteikums tieši Tev - piesakies padomes vēlēšanām, jo tas, kāds tu būsi, uzzināsi tikai, kad nonāksi padomes sastāvā.