Pārlekt uz galveno saturu

Zinātnes mēnesis 2021 ir ikgadējs RSU SP organizēts projekts, kas aicina studējošos dziļāk iepazīt un atklāt zinātnes inovatīvo pusi. Šogad Zinātnes mēnesis norisināsies oktobrī un sastāvēs no pieciem pasākumiem, kuros piedalīties aicināts ikviens, kuru aizrauj zinātne, inovācijas un jaunākās tehnoloģijas 

The Science Job Fair (6. oktobrī)

Pirmā Zinātnes mēneša pasākuma ietvaros gan vietējie, gan ārvalstu studējošie varēs iepazīties ar plašājām iesaistes iespējām fakultāšu katedrās un zinātniskajās laboratorijās. To pārstāvji interviju veidā sniegs padomus, kā uzsākt un veikt zinātnisko darbību, kā arī informēs par iespēju gūt pierezdes punktus voluntējot vai pat strādājot.

Artificial Intelligence 101 (13. oktobrī plkst. 16.00)

Ja vēlies interesantā veidā paplašināt savus zināšanu apvāršņus par vienu no straujāk augošajām jomām zinātnē – mākslīgo intelektu, tad noteikti piedalies šī pasākuma organizētajos gan informatīvajos, gan praktiskajos uzdevumos! Tiks sniegts arī priekšstats par to, kā šīs zināšanas var tikt pielietotas studijās un profesionālajā karjerā.

Hackathon (22. un 23. oktobrī)

Izaicini sevi hakatonā, kur 24 stundu laikā Tavai komandai ir jāizveido un jārealizē ideja, kā radošā un zinātniskā veidā atrisināt izvirzīto problēmu! Dalība šajā pasākumā būs noteikti ne tikai izglītojoša un pieredzes bagāta, bet varēsi sadarboties arī ar citu universitāšu studentiem! 

Savukārt, ja vēlies piedalīties, taču Tev trūkst pieredzes, noteikti vispirms ieplāno dalību Pre-Hackathon pasākumā 15. oktobrī 17.00, kur varēsi pārņemt labākos ieteikumus no pieredzējušiem dalībniekiem un uzlabot savas prasmes komandas darbā!

Paneļdiskusija (27.oktobrī plkst. 16.00)

Vai Tu tici zinātnei? Nāc un uzzini sabiedrībā pazīstamu dažādu jomu speciālistu viedokli, kāpēc ir vērts uzticēties zinātnei, Zinātnes mēneša noslēguma pasākuma diskusijā!