Pārlekt uz galveno saturu

RSU PLAKATS-02 (1).png

Zinātnes mēnesis 2020 ir ikgadējs RSU SP organizēts projekts, kas kopā pulcē studējošos ar mērķi ieskatīties zinātnes inovatīvajā pusē. Šogad Zinātnes mēnesis norisināsies oktobrī un sastāvēs no četriem pasākumiem, kuros aicināts ikviens, kas ar aizrautību interesējas par zinātni, tehnoloģijām un inovācijām. 

Science speed friending (7. oktobrī plkst. 17.00)

Zinātnes mēnesi uzsāks ārvalstu un vietējo studējošo saliedējošs pasākums ar mērķi veicināt sadarbību starp studējošajiem. Science speed friending laikā studējošie iegūs ne vien kolēģus un draugus, bet arī nonāks pie vienotas idejas zinātniskās darbības uzsākšanai, sadarbojoties ar jau pieredzējušiem pētniekiem.

Pieteikšanās - sp.rsu.lv/ZM_SSF

 

3D printēšanas meistarklase (14.oktobrī plkst. 17.00)

Vai esi iedomājies, ka 3D printerus un to sniegtās iespējas var izmantot pētniecībā? Sadarbībā ar RSU Anatomijas un antropoloģijas institūtu studējošajiem būs iespēja apgūt 3D printēšanas programmu, kā arī projektēt savu ideju, lai iegūtu 3D modeli, kuru būs iespējams arī izprintēt.

 

Health Tech Hackathon (23. un 24. oktobrī)

Vai Tev ir ideja, kuru vēlies realizēt? Piedalies 24 stundu Health Tech Hackathon, kas tiek organizēts sadarbībā ar RSU Biznesa inkubatoru, RSU Absolventu asociāciju un European Institute of Innovation and Technology's Health Knowledge and Innovation Community. Pieredzējušu lektoru un mentoru vadībā iegūsti zināšanas un praktiskās iemaņas, lai ģenerētu idejas inovatīvai veselības aprūpes pieejamības un vides uzlabošanai.

 

Diskusija: Tehnoloģijas cilvēka dzīvē, komunikācijā un nākotnē. (28. oktobrī plkst. 17.00)

Cik lielu lomu tehnoloģijas spēlē Tavā dzīvē? Sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu aicinām uz diskusiju, kurā viedokļus paudīs speciālisti no dažādām jomām, atbildot uz jautājumu- Kāda ir tehnoloģiju loma cilvēka dzīvē, komunikācijā un nākotnē?