3. Padomes sēdes atskats

13. janvārī norisinājās 3. Padomes sēde, kas bija pirmā sēde jaunajā 2021. gadā. Sēdes laikā tika pārvēlēti esošie un ievēlēti jauni studējošie pārstāvji, apstiprināti dažādu komisiju locekļi un apspriesti citi ar RSU SP saistīti jautājumi.

Šajā Padomes sēdē kopumā tika ievēlēti 2 studējošo pārstāvji - kā Padomes vecākā tika izraudzīta Rehabilitācijas fakultātes trešā studiju gada studējošā Krista Kīna, savukārt Farmācijas fakultātes domnieka pienākumus turpmāk veiks pirmā studiju gada studējošais Rihards Tālivaldis Bagons.

Sveicam abus jaunievēlētos un novēlam izturību jaunajos amatos!

Tika apstiprināti jauni locekļi RSU SP Biedru Kompetences celšanas atbalsta komisijā, Projektu konkursa un Zinātnes atbalsta komisijā.

Lemjot par RSU SP šī gada jaunā budžeta pilnveidi, izvērtās garas diskusijas ar ISA pārstāvjiem par finansējuma sadali. Gala rezultātā abas puses rada kompromisu un vienojās par sadarbības vadlīniju izveidi, kuru kā lēmumu apstiprināja Padome.

Ņemot vērā pašreizējo epidemioloģisko situāciju valstī, pēc Padomes ierosinājuma tika nobalsots par lēmumu rakstīt vēstuli Veselības ministrijai, lai vērstu uzmanību studējošo vakcinācijas nepieciešamībai.

Padomes sēdes izskaņā Latvijas Farmācijas Studentu asociācija un RSU SP Senatori prezentēja 2020. gadā paveikto, kā arī šī brīža aktualitātes.

Noslēdzot Padomes sēdi, par janvāra mēneša aktīvāko RSU SP biedru tika ievēlēta ĀSN piektā studiju gada studējošā Irina Mariotti. Apsveicam!

Attēls1.jpg

ĀSN piektā studiju gada studējošā Irina Mariotti

Uz tikšanos februāra Padomes sēdē!