4. Padomes sēdes atskats

17. februārī norisinājās 4. Padomes sēde. Tās laikā tika ievēlēti vairāki jauni studējošo pārstāvji, apstiprināti komisiju sastāvi un nolikumi, kā arī apspriesti citi ar RSU SP saistīti jautājumi.

Šajā Padomes sēdē ievēlēti 4 studējošo pārstāvji – senatora amatu atkārtoti ieņem Farmācijas fakultātes ceturtā studiju gada studējošais Rinalds Seržants, medicīnas fakultātes domnieka amatā apstiprināta pirmā studiju gada studējošā Alise Antuanete Sniķere, ārpus formālās izglītības apgūto vai profesionālajā pieredzē iegūto kompetenču un iepriekšējā izglītībā sasniegtu studiju rezultātu atzīšanas komisijas locekle turpmāk būs Medicīnas fakultātes trešā studiju gada studējošā Anna Kricka, savukārt Latvijas Studentu apvienības RSU SP domnieka pienākumus pildīs Eiropas studiju fakultātes pirmā gada studējošais Ingvars Kudeikins.

Sveicam visus jaunievēlētos studējošos un novēlam izturību atbildīgajos amatos!

Sēdē apstiprināts arī Projektu konkursa komisijas sastāvs, nolikums “Veseļojies ar prieku”, Sociālā atbalsta finansējuma piešķiršanas nolikums un International Student Association(ISA) amatu apraksti.

Padomes sēdes izskaņā padomes biedri tika iepazīstināti ar Latvijas Zobārstu Studentu asociācijas, RSU SP un ISA atskaitēm.

Noslēdzot Padomes sēdi, kā mēneša aktīvākais RSU SP biedrs atzīts ĀSN otrā studiju gada studējošais Simon Vogel. Apsveicam un pateicamies par ieguldīto darbu!

Simon Vogel.png

ĀSN otrā studiju gada studējošais Simon Vogel

Uz tikšanos marta Padomes sēdē!