8. Padomes sēdes atskats

16. jūnijā norisinājās 8. Padomes sēde. Tajā tika ievēlēts jauns studējošo pārstāvis, apstiprināti vairāki Ārvalstu studentu asociācijas (turpmāk - ĀSA) dokumenti, kā arī pārrunātas Latvijas Studentu apvienības (turpmāk - LSA) aktualitātes.

Padomes sēdes sākumā norisinājās Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes domnieka vēlēšanas, un tajās veiksmīgi tika ievēlēta pirmā studiju gada studējošā Zane Cesberga.

Sveicam jaunievēlēto!

Kā nākamie punkti, kas tika apspriesti šajā Padomes sēdē, bija ĀSA nacionālo, sociālo un akadēmisko asociāciju statūtu apstiprināšana. Sākotnēji tika apskatīti iepriekš iesūtītie dokumenti, un pēc diskusijām tie arī tika apstiprināti.

Sēdes turpinājumā tika aplūkoti RSU SP un ĀSA valžu ikmēneša atskaites par padarītajiem un iesāktajiem darbiem.

Tāpat uz šo Padomes sēdi kā viesi bija ieradušies LSA pārstāvji, kuri iepazīstināja Padomes biedrus ar LSA aktualitātēm, kā arī informēja par starpaugstskolu semināru - Studentu Līderu forumu (SLF), kas norisināsies no 19. līdz 22. augustam.

Pievēršoties jaunākajai informācijai RSU SP vidē, Iekšējās sadarbības un cilvēkresursu virziens prezentēja Padomes biedra ceļveža maketu, kā arī Komunikācijas virziens prezentēja ideju par RSU SP TikTok profilu, saņemot atbalstu no Padomes biedriem.

Kā jau ikkatras Padomes sēdes izskaņā, arī šīs noslēgumā tika paziņots mēneša biedrs - Medicīnas fakultātes pirmā studiju gada studējošais Arvis Pauliņš.

arvis.png

Medicīnas fakultātes pirmā studiju gada studējošais Arvis Pauliņš

Apsveicam un pateicamies par aktīvo iesaisti!