Pārlekt uz galveno saturu
Atskati

 

Šī gada 11.-12. martā norisinājās “Komunikācijas un kultūras seminārs 2023”, kas sniedza dalībniekiem iespēju tuvāk iepazīt komunikācijas zinātņu un kultūras nozares, uzzināt vairāk par projektu organizēšanas procesu, kā arī likt lietā savu radošumu un paust jaunas idejas!

kks23valerija.jpg

Pirmā semināra diena sākās ar Dailes teātra aktrises Indras Briķes lekciju par savu ceļu aktiermākslas apgūšanā un pieredzi, esot jau vairāk kā 40 gadus skatuves gaismās, savukārt otrajā lekcijas daļā dalībnieki veica improvizācijas situāciju uzdevumus. Pēc pusdienām un enerdžaizeriem diena turpinājās ar sabiedrisko attiecību speciālista, influencera un RSU doktoranta Denisa Ševeļova lekciju, kurš dalījās ar savu daudzpusīgo pieredzi komunikācijas darba sfērā, publisko tēlu un savu unikālo redzējumu.

kks23indra.jpg

52749563713_3f716a4708_k.jpg

Noslēdzošajā pirmās dienas lekcijā vecbiedri Marta Livzeniece un Ksenija Gorelova izklāstīja dalībniekiem “projekta skeletu” – kā no idejas projekts pa solīšiem attīstās līdz tā realizēšanai, organizēšanas struktūru un dažādiem interesantiem atgadījumiem gadu gaitā. Vēlāk dalībniekiem rotācijas veidā bija iespēja iepazīties ar katras organizatoru pozīcijas pienākumiem tuvāk. Tad pienāca laiks likt lietā savu radošumu – balstoties uz RSU SP projektu konkursa sagatavēm, dalībniekiem pa komandām bija jāizstrādā sava ideja jaunam projektam, kas tika prezentēta žūrijai. Visbeidzot diena noslēdzās ar “kks nakts trasi”, kurā bija jātiek galā ar dažādiem uzdevumiem kreatīvā veidā.

52749312929_5ecb4df6a0_k.jpg

Otrajā semināra rītā dalībnieki jau tradicionāli pamodās ar rīta rosmes zumbu, un pēc brokastošanas lektore Justīne Savitska – Latvijas radio žurnāliste, podkāsta “Dokumentārijs” redaktore un multimediju satura projektu veidotāja pastāstīja par sevis veidotiem projektiem - “Tēta projekts”, “Vajadzēs noģērbties” u.c. Semināru noslēdza 2022. gada RSU SP Komunikācijas virziena vadītāja Valtera Kārkļa vadītā fotosesijas aktivitāte, kurā dalībniekiem tika piešķirti uzdevumi, ar kādiem radošiem elementiem jāuzņem fotogrāfijas. Tai sekoja pateicības un atgriezeniskā saite no dalībniekiem, un pēc piepildītas nedēļas nogales dalībnieki devās mājās.

Liels paldies visiem dalībniekiem par iesaisti un pozitīvo atmosfēru, kā arī organizatoru komandai par ieguldīto laiku pasākuma realizēšanā!

Vēlamies teikt arī lielu paldies mūsu sponsoriem: Zuzeum, Alpro, Ineses torte, Rīgas birža, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Ķelmēnu maizes ceptuve! 

Vairāk bildes no pasākuma iespējams apskatīt šeit - https://flic.kr/s/aHBqjAvPfY.