Pārlekt uz galveno saturu
Atskati

 

Šī gada 1. un 2. aprīlī norisinājās daudzu kvēli gaidītais RSU SP seminārs ''Mazpipari'', kura galvenā tēma šogad - uzdrīkstēšanās. Pasākuma mērķis bija atgādināt dalībniekiem, ka ir vērts pārkāpt pāri bailēm un nepārliecinātībai, lai iekrāsotu savu ikdienu spilgtākās krāsās, tiektos uz savu sapni, kā arī biežāk uzdrīkstētos pateikt kādu labu vārdu līdzās esošajiem cilvēkiem.

Divu dienu garumā brīvā un draudzīgā gaisotnē semināra dalībniekiem, piedaloties dažādās aktivitātēs, kā uzdevumu trasīte komandās, prezentāciju veidošana, popiela u.c., tika sniegta iespēja izaicināt sevi, saliedēties ar citiem studējošajiem un iegūt jaunas enerģijas lādiņu pēc gara mācību cēliena.

52812514789_4e172cb4e3_k.jpg

1d2.jpg

22.jpg2d1.jpgmazpipari-270.jpg

Semināram papildu vērtību piešķīra pārdomātie un iedvesmojošo lektoru stāsti. Pirmās dienas pēcpusdienu izkrāšņoja Elva Grauda - pasākumu organizēšanas uzņēmuma “Cietie rieksti” izveidotāja -, stāstot par ceļu līdz sava sapņa īstenošanai un atgādinot, cik svarīgi ikdienas skrējienā saglabāt mieru un rūpēties par veselību. Pasākumu vadītājs Artūrs Mednis novadīja vienu no “Cieto riekstu” komandu spēlēm, kas kļuva ne vien par kārtīgu izaicinājumu semināra dalībnieku prātiem, bet arī piepildīja telpu ar smieklu šaltīm.

Savukārt otrās dienas saulaino rītu vēl patīkamāku padarīja Māra Rešņa lekcija par baiļu pārvarēšanu, kāpšanu kalnos un citiem piedzīvojumiem, kas paplašina iekšējās robežas un ļauj atklāt par sevi ko jaunu.

Seminārs tik tiešām bija piepildīts ar pozitīvām emocijām un aizšķīla dzīvesprieka un uzdrīkstēšanās dzirksti ikvienā. Paldies visiem, kuri ļāvās šīm pavasarīgajām trakulībām!

Vēlamies pateikties arī lieliskajiem projekta atbalstītājiem: ''Rēzeknes gaļas kombināts'', ''WOOM Latvia'', ''Got Foods'', ''Golfiņš'', ''Pienene'', ''Domino's Pizza Latvia'', ''MARIO konditorejas fabrika'', ''Falkors Boulderinga centrs'', ''Zelta urķis'', ''Taste CAPS!'', ''Kino suns'', ''Pieneņu maize'', ''La Vender''.

Bildes no pasākuma meklējamas šeit: https://www.flickr.com/photos/rsusp/albums/7217772030744471…