Preses relīzes

“Pavasara akadēmiskā semināra” atskats

web baneris (1).png

Šī gada 17. aprīlī norisinājās RSU SP rīkotais l. Šogad  semināra galvenā tēma bija - kas ir tās lietas, ko Tu vēlies, kaut būtu zinājis, kad uzsāki studēt pirmajā gadā?

Pielāgojoties attālinātajam studiju procesam, arī Pavasara akadēmiskais seminārs norisinājās tiešsaistē. Semināram pieteicās 29 zināšanu kāri studenti, kuriem semināra dienā bija iespēja uzzināt vairāk par to, kā uzlabot savu studiju procesu, iesaistīties studējošo pārstāvniecībā un rast atbildes uz vēl neatbildētajiem jautājumiem par studiju procesu un tā norisi.

Pēc semināra svinīgās atklāšanas dienu sākām ar ideju vētru. Turpinājumā sekoja interaktīva lekcija no Studiju kursu aprakstu administratores Ilzes Voitiņas, kas iepazīstināja dalībniekus ar studiju kursu “Ievads studijās materiālu bāze”, kurā var atrast daudz noderīgas informācijas gan par studiju uzsākšanu, gan par RSU piedāvātajām iespējam un citām lietām, kas noder visu studiju laiku.

Pēc informatīvās I.Voitiņas lekcijas dalībniekiem tika piedāvātas dažādas aktivitātes, lai veicinātu viņu iesaisti un rosinātu domas par iespējamiem studiju procesa uzlabojumiem. Šim nolūkam dalībniekiem bija iespēja piedalīties “Zināšanu medībās”, kur bija sagatavoti dažādi uzdevumi, lai dalībnieki atraktīvā un interesantā veidā uzzinātu vairāk gan par Studiju reglamentu, gan studiju procesa organizēšanu universitātē.

Kad visas zināšanas bija nomedītas un uzzināti labākie mednieki, sekoja lekcija no mūsu pašu universitātes bijušā studenta Simon Vogel, kurš dalījās ar savu plašo pieredzi studijās un ieteikumiem studentiem par to kā mācīties un kā organizēt savas studijas, rādot piemērus no savas ikdienas.

Noslēgumā dalībnieki varēja brīvā atmosfērā apspriest interesējošos jautājumus un diskutēt par savu studiju pieredzi, kā arī dalīties iespaidos līdz šim.Tāpat arī tika paziņoti zināšanu medību uzvarētāji komanda “Violetās laumiņas”, kas saņems lieliskas balvas no mūsu atbalstītājiem - Lillas lavander, Green hive, Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs un 6 minūtes 365 dienas. Milzīgs paldies ikvienam no mūsu sponsoriem!

PAS neofic.jpg