Šī gada 9. aprīlī RSU SP Studentu mājā norisinājās Pavasara Akadēmiskais seminārs, kas deva studējošajiem ieskatu dažādās ar universitāti un personīgo izaugsmi saistītajās aktualitātēs.

Pasākums tika radīts, lai dalībnieki neformālā gaisotnē pilnvērtīgāk izprastu dažādus nopietnus studiju vides un mijiedarbības ar apkārtējiem saistītos jautājumus, kā arī lai iesaistītos saliedējošās aktivitātēs.

Training Lab izaugsmes trenere Ginta Gaumala sniedza patiesi kvalitatīvu ieskatu tajā, kas ir nevardarbīga komunikācija.

pas 1.jpg

pas2.jpg

2021. gada RSU SP Akadēmiskā virziena vadītāja Elīza Marta Stangaine iztirzāja tipiskākās problēmas, ar kurām sastopas jaupienācēji akadēmiskajā vidē.

pas3.jpg

Savukārt biznesa konsultants Vigants Lesausks padalījās ar praktiskām idejām, kā panākt vēlamo ētiskā un efektīvā veidā ne tikai individuālās karjeras izaugsmē, bet arī sadarbojoties komandā.

pas4.jpg

pas5.jpg

Lai uzturētu nedalītu semināra dalībnieku uzmanību, organizatoru komanda starp lekcijām bija sagatavojusi izglītojoši atraktīvas izklaides, piemēram, dažādu simulāciju izspēli, diskusijas, stafetes utt.

Pēc dalībnieku atsauksmēm var secināt, ka diena bija piepildīta un izdevusies, raksturojot to kā produktīvu, informatīvu un aizraujošu.

Liela pateicība, protams, arī lieliskajiem projekta atbalstītājiem “Grikši”, “Zvaigzne ABC”, Jūgendstila muzejs”, “Mandele”, “Boom Cafe”, “Canelle”, kuri nodrošināja fantastiskas uzkodas un balvas studējošajiem. Paldies!

Bildes no pasākuma pieejamas ŠEIT.