Zinātnes aktualitātes
Humanitārās zinātnes

Starptautiskā Studentu konference 2021

19_MG_0300.jpg

Šogad Rīgas Stradiņa universitātes Starptautiskā Studentu konference “Health and Social Sciences” 2021 norisinājās pilnībā attālināti. Tas nebija šķērslis, lai divās konferences dienās tiktu prezentēti aptuveni 400 zinātniskie darbi no 30 dažādām pasaules valstīm, sasniedzot rekordu gan konferences dalībnieku skaita, gan pārstāvēto valstu ziņā. Kopā virtuālajā vidē vērienīgo pasākumu abās dienās baudīja teju 3500 skatītāju!

Konferences atklāšanas pasākuma vieslektori aktualizēja vairākas šobrīd svarīgas tēmas - robotizētās medicīnas attīstību, COVID-19 ietekmi uz pasaules veselības aprūpi, kā arī  jēdziena “vārda brīvība” attīstību mūsdienās.

Paralēli 33 zinātniskajām sekcijām, konferences dalībnieki abās dienās varēja piedalīties plenārsēdēs, vieslekcijās, kā arī dažādās darbnīcās. Atklāšanas pasākums, zinātniskās sekcijas, plenārsēdes un darbnīcas vēl joprojām ikvienam interesentam ir pieejamas konferences e-platformā.

Starptautiskā studentu konference nebūtu iespējama bez konferences atbalstītājiem - Rīgas Stradiņa universitātes, RePharm holding, MikroTik, E.Gulbja laboratorijas, Latvijas Pediatru asociācijas, Eiropas komisijas un daudziem citiem, kuru atbalsts šajos izaicinošajos apstākļos bija īpaši svarīgs. Sakām lielu paldies ikvienam no atbalstītājiem!

Aicinām ikvienu ieskatīties konferences notikumos un aizkulisēs mūsu bilžu galerijā - ŠEIT, savukārt konferences saturu var apskatīt mūsu mājaslapā https://liverw.rsu.lv/ līdz pat aprīļa beigām.

Uz tikšanos nākamgad Rīgas Stradiņa universitātes Starptautiskajā Studentu konferencē “Health and Social Sciences” 2022!