Pārlekt uz galveno saturu
Atskati

 

Šogad, 30. septembrī un 1. oktobrī, Rīgas Stradiņa universitātes biznesa inkubatora “B-space” telpās norisinājās "Zinātnes seminārs", kura mērķis bija sniegt studējošajiem zināšanas un nepieciešamās iemaņas pētnieciskā darba uzsākšanai un tā realizācijai, kā arī rosināt interesi par iesaisti zinātniskajā darbībā.

Semināra pirmajā dienā dalībniekus uzrunāja lektori - Mirdza Kursīte, Inga Znotiņa, Prof. Jānis Vētra un katedru pārstāvji Prof. Dzintra Kažoka, Edgars Edelmers, Prof. Zanda Daneberga, Dace Rezevska, doc. Dace Reihmane ar dažādām aktualitātēm -  no pētījuma tēmas izvēles un struktūrēšanas līdz tagadējām aktuālām iespējām piedalīties pētnieciskajā darbībā.

53236275524_33ea802264_k.jpg

Pirmās dienas noslēgumā biznesa inkubatora “B-space” telpās norisinājās pieredzes stāstu apmaiņa par darbu zinātnē, kur semināra dalībnieki varēja uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijā. Pēcāk notika arī “Zinātnes interesentu vakars”, kur dalībnieki varēja uzzināt vairāk par RSU SP zinātnes virziena darbību, nākotnes projektiem un plāniem.

53236211123_60dba96fba_k.jpg

Otrajā dienā dalībniekus uzrunāja Lilija Banceviča, kas dalījās ar savu pieredzes stāstu par pētniecības ceļa sākšanu. Lektori Līga Pūsepa un Aija Tumova informēja par zinātnes finansējuma iespējām un stāstīja par uzstāšanās prasmēm. Otrajā dienā lektori no Biznesa inkubatora iepazīstināja dalībniekus ar savu darbību, pieredzes un veiksmes stāstiem.

53235909566_e548847356_k.jpg

Noslēgumā dalībniekiem bija sagatavota pētnieciskā darba iesniegšanas simulācija, kurā dalībnieki grupās veica dažādus uzdevumus, iesaistot gan jauniegūtās, gan vispārējas iemaņas.

Pateicamies mūsu sponsoriem, kuri palīdzēja realizēt "Zinātnes semināru",–  KVADRIFRONS, Ģertrūdes ielas teātris, K-suns, Tasite.lv, Baltic gifts, Lotes dāvanas.

Plašāks bilžu atskats par pasākumu: ŠEIT