Elīna Bērziņa

Elīna_Bērziņa.jpg

Juridiskā fakultāte, 1. studiju gads

Viena lieta, kas noteikti būtu jāievieš universitātē?

2 mēnešu laikā es esmu ievērojusi, ka RSU veic neskaitāmus uzlabojumus, lai studentiem būtu patīkami šeit studēt,bet lielai daļai studentu trūkst gribas. Es domāju, ka universitātē būtu jāizveido labdarības organizācija, ar kuras palīdzību studenti varētu palīdzētu tiem jauniešiem, kuriem nav iespējas studēt, gūstot mācību, ka viņiem ir viss, lai studētu.

Kāpēc Tu vēlies kandidēt Padomes vēlēšanās?

Pirms studiju uzsākšanas, vidusskolas gados, iesaistījos skolas parlamentā, kurš man sniedza iespēju iepazīties ar atbildības sajūtu un mērķtiecīgumu.
Padomes vēlēšanās vēlos kandidēt, jo esmu ieinteresēta universitātes dzīves uzlabošanā. Vēlos palīdzēt studentiem un maniem draugiem šajā universitātē justies kā mājās, un ar laimīgām sejām atgriezties šeit vēl un vēl,jo mācīties nav aizliegts.

Kāds Padomes biedrs tu būsi?

Patiesa, atvērta jauniem izaicinājumiem, mērķtiecīga un gatava palīdzēt ikvienam studentam šeit justies kā mājās.

Saistītās ziņas