Pārlekt uz galveno saturu

Semper Anticus (lat. – vienmēr uz priekšu) ir RSU Studējošo pašpārvaldes aktīvistu veidots oficiāli reģistrēts populāri zinātnisks žurnāls, kura saturu veido paši studenti.

Tas pārstāv gan veselības aprūpes, gan sociālo zinātņu tematiku, vienkāršā veidā izskaidro studentu pētniecisko darbu rezultātus un piedāvā intervijas ar iedvesmojošām personībām. Lai nodrošinātu zinātnisko precizitāti, katrs oriģinālraksts pirms publicēšanas tiek nosūtīts recenzēšanai nozares speciālistiem.

Semper Anticus mērķauditorija sniedzas tālu ārpus RSU robežām. Žurnāls latviešu un angļu valodā tiek izdots gan drukātā, gan elektroniskā formā ne retāk kā reizi gadā. Īpaši liela uzmanība pievērsta ne tikai saturam, bet arī izdevuma vizuālajam tēlam – žurnāla vāka attēli ir pašu studentu veidoti unikāli mākslas darbi.

Vēl plašāku tematisko daudzveidību piedāvā Semper Anticus interneta blogs, kas viegli uztveramā veidā stāsta par aktualitātēm dažādās zinātnes nozarēs un dod iespēju uzdot jautājumus ievērojamām medicīnas un zinātnes personībām sadaļā Ask Me Anything.

 

Pēc aktuālā izdevuma publicēšanas žurnāls bez maksas pieejams RSU telpās. Iepriekšējo izdevumu drukātās versijas pieejamas RSU bibliotēkā un Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Aicinām visus studentus dalīties ar savām zinātniskajām interesēm un publicēties Semper Anticus žurnālā un blogā. Vadlīnijas rakstu sagatavošanai atrodamas interneta vietnē.

Ja vēlies gūt pieredzi žurnāla izdošanā, būsi laipni gaidīts pievienoties Semper Anticus draudzīgajai redakcijai.

Vienmēr uz priekšu! 

Izdevums Nr.1 angļu valodā (English)

 

sa-lat-digital-compressed-01.png

Izdevums Nr.1 latviešu valodā

 

sa-lat-digital-compressed-01.png

Izdevums Nr.2 angļu valodā (English)

 

doc1-1.png

Izdevums Nr. 2 latviešu valodā

doc1-1.png

Izdevums Nr. 3 angļu valodā (English)

SA-ENG-001-1-450x636.jpg

Izdevums Nr. 3 latviešu valodā

SA-ENG-001-1-450x636.jpg

Izdevums Nr. 4 angļu valodā (English)

 1miu-450x647.jpg

Izdevums Nr. 4 latviešu valodā

 

 1miu-450x647.jpg

Izdevums Nr. 5 angļu valodā (English)

SA_Vaks_Nr_5_RGB.jpg

Izdevums Nr. 5 latviešu valodā

 

SA_Vaks_Nr_5_RGB.jpg

Vairāk informācijas par Semper Anticus meklē ŠEIT 

Kontaktinformācija