Iepazīstieties!

Iepazīsti jauno Studējošo pašpārvaldes valdes sastāvu!

Trešdien, 25. novembrī, tiešsaistē notika Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvaldes jaunās valdes vēlēšanas. Par Valdes priekšsēdētāju jeb Pašpārvaldes vadītāju ievēlēta Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes bakalaura studiju programmas Sabiedrības veselība 3. studiju gada studente Paula Feldmane.

Uzzini, ko par sevi saka priekšēdētāja un jaunā komanda, kura savu darbu pilnā apjomā sāks 2021. gada 1. janvārī.

Paula Feldmane_2.jpg

Valdes priekšsēdētāja Paula Feldmane (Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte, Sabiedrības veselība, 3. studiju gads) ir ideāliste, kura neapstājās pie sasniegtā, katrs izpildītais mērķis ir tikai atspēriens nākamajam, kas ved gan uz profesionālo, gan personīgo izcilību.

Elīza Marta Stangaine_0.jpg

Akadēmiskā virziena vadītāja Elīza Marta Stangaine (Eiropas studiju fakultāte, Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika, 2. studiju gads) ir enerģijas bumba, kura vienmēr tiecas pēc jauniem piedzīvojumiem un sabiedrības. Neskatoties uz dinamisko ikdienu, Elīza spēj tajā iekļaut arī pedantiskus dokumentu darbus, nepalaižot garām nevienu gramatikas kļūdu.

Amanda Ozola_1.JPG

Akadēmiskā virziena vadītājas vietniece Amanda Ozola (Medicīnas fakultāte, Medicīna, 2. studiju gads) mīl izaicinājumus gan profesionālajā darba vidē, gan privātajā dzīvē, katru dienu sākot ar smaidu un uzlādējot apkārtējos ar savu neizsīkstošo enerģiju.

Arnolds Gudkovs.jpg

Ārlietu virziena vadītājs Arnolds Gudkovs (Medicīnas fakultāte, Medicīna, 2. studiju gads) ir ambiciozs ne vien savos izteikumos, bet arī apģērbu kombināciju izvēlēs. Ar gaumi gan strādā, gan trenējas, jo Arnolds vienmēr ir kustībā.

Elizabete Paula Valguma.jpg

Iekšējas sadarbības un cilvēkresursu virziena vadītāja Elizabete Paula Valguma (Farmācijas fakultāte, Farmācija, 4. studiju gads) sevi dēvē par nenopietni nopietnāko cilvēku, kurš jebkurā situācijā spēj ienest pozitīvu noskaņu. Elizabete arī pēc negulētas nakts vai smagas dienas būs gatava atdot no sevis visu un pat vairāk.

Lāsma Ludborža_0.jpg

Iekšējās sadarbības un cilvēkresursu virziena vadītājas vietniece Lāsma Ludborža (Medicīnas fakultāte, Medicīna, 2. studiju gads) ir gan cilvēks, pie kura vērsīsies pēc palīdzības, gan cilvēks, kurš pats atradīs tos, kuriem tā nepieciešama. Lāsmas sirdi var iekarot ar kafijas tasi, mājdzīvniekiem un sarunām par Hariju Poteru.

IMG_3903.jpg

Komunikācijas virziena vadītāja Rebeka Ozolniece (Komunikācijas fakultāte, Multimediju komunikācija, 2.studiju gads) ir kompānijas dvēseles un klusā vienpatņa kombinācija, nekad neatklājot ar kuru garstāvokli pamodusies šorīt.

Marta Livzeniece.jpg

Komunikācijas virziena vadītājas vietniece Marta Livzeniece (Eiropas studiju fakultāte, Starptautiskais mārketings un reklāma, 2. studiju gads) ir pašaizliedzīga un uz sadarbību tendēta. Tik pat ļoti kā spontāni piedzīvojumi un apkārtējo smaidi, jebkurā situācijā tiek meklēts arī kompromiss.

Nikola Krista Ivanova.jpg

Kultūras un sporta virziena vadītāja Nikola Krista Ivanova (Medicīnas fakultāte) ir mūžīgā romantiķe gan dzīvē, gan darbos – visam jābūt skaistam un perfektam. Nikola jebkurā kompānijā liks visiem justies piederīgiem un parūpēsies, ka neizbēdz no Zumbas sesijas, jo tās palīdz pat tad, ja paliek grūti!

Elizabete Maija Liepa.jpg

Sociālā virziena vadītāja Elizabete Maija Liepa (Medicīnas fakultāte, Medicīna, 1. Studiju gads) ir uzņēmīga un atvērta jaunām lietām, uzskatot, ka iespējas cilvēku dzīvē atrod pašas, viss, kas mums jādara, ir jāuzdrošinās tās realizēt.

T.M.Smilga.jpg

Zinātnes virziena vadītājs Toms Mārtiņš Smilga (Medicīnas fakultāte, Medicīna, 4. studiju gads) ikdienā sastopams solīdā apģērbā un dzirdams aizstāvot savu viedokli it visā, jo zinātne zina, taču tas nenozīmē, ka Toms ir izbēdzis no raksturīgā liepājnieku vēja galvā.

Klāvs Putenis.JPG

Zinātnes virziena vadītāja vietnieks Klāvs Putenis (Medicīnas fakultāte, Medicīna, 2. studiju gads) dzīvo ar moto, ka vienmēr var labāk. Klāvs ir izteikts perfekcionists, kuram “izcilība” ir otrais izmantotākais vārds pēc “treniņš”.

Zenons Belskis.jpg

Tehniskais administrators Zenons Beļskis (Medicīnas fakultāte, Medicīna, 1. studiju gads) visā saskata iespējas un risinājumus, jo neviena problēmsituācija vai uzdevums viņam nav par grūtu, jautājums vien ir: “Cik daudz darba ir jāiegulda?”

Reinis.JPG

Finanšu administrators Reinis Ozols (Medicīnas fakultāte, Medicīna, 4.studiju gads) ir rīta nīgrais cīrulis, kurš visagrāk ir birojā, tomēr arī paliks visilgāk, lai izdarītu visu nepieciešamo. Ja lūgsi Reinim palīdzību – dzirdēsi “nē”, bet saņemsi palīdzību negaidīti.

RSU studējošo pašpārvalde ir studentu vēlēta, neatkarīga institūcija studējošo tiesību un interešu pārstāvniecībai. Studējošo pašpārvalde, kurā var darboties ikviens students, sastāv no aktīvistiem, Padomes un Valdes. Pašpārvaldes Valdi un Priekšsēdētāju uz gadu ievēl Pašpārvaldes padome tās pirmajā sēdē. Valdei pieder galvenā Pašpārvaldes izpildvaras funkcija.