Iepazīstieties!

Lai mazinātu RSU studējošo, docētāju, zinātnieku un atbalsta personāla veselības apdraudējumu, kā arī RSU studiju un zinātniskās darbības nepārtrauktības riskus, uz laiku no 26. oktobra līdz 8. novembrim klātienes lekciju un nodarbību īstenošana tiek pārtraukta un studiju process īstenojams attālināti,  izmantojot e-studiju vidi, saskaņā ar lekciju un nodarbību sarakstu un izmaiņām tajā.

Šis periods ir paredzēts, lai nodrošinātu maksimāli iespējamo sociālo distancēšanos starp studējošajiem un darbiniekiem Covid-19 infekcijas būtiskai mazināšanai un transmisijai savā starpā.

Pēc 8. novembra RSU vadība sadarbībā ar RSU infektoloģijas un epidemioloģijas ekspertiem izvērtēs sociālās distancēšanās rezultātus un lems par turpmāko rīcību. RSU vadības lēmums tiks publicēts arī studējošo portālā MyRSU un tiks nosūtīta attiecīga informācija studentiem un docētājiem e-pastā.

Ievēro, lai samazinātu Covid-19 izplatību!
  • Pašizolējies, ja esi atbraucis no no ārzemēm
  • Sociāli distancējies un izvairies no publisku pasākumu apmeklēšanas ārpus studiju procesa
  • Lieto sejas aizsargmasku visās RSU telpās
  • Pulcējoties ieturi divu metru distanci no citiem
  • Regulāri dezinficē un mazgā rokas
  • Seko līdzi savai veselībai! Ja parādījušās elpceļu slimības pazīmes, paliec mājās un informē par to savu ģimenes ārstu. Ja tev ir pozitīvas Covid-19 analīzes, ievēro karantīnu un nekavējoties informē savu fakultāti!

Ar jaunāko rektora rīkojumu vari iepazīties šeit: Rektora rīkojums_Covid_studiju process no 26102020_0.pdf