Ziņas

25. martā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) starptautiskajā studentu konferencē norisināsies Tiesu izspēles, kas studentiem sniegs iespēju inscinēt reālu tiesas procesu un sagatavot procesuālos dokumentus. Tajās var piedalīties studējošie no ikvienas Latvijas augstākās izglītības iestādes.

Tiesu izspēļu mērķis ir veicināt izpratni par starptautiskajām tiesībām, normatīvo aktu interpretāciju, un pielietot zināšanas par starptautiskajām tiesībām praksē. Tieši starptautiskās attiecības šajā laikā ir ļoti būtiska un aktuāla tēma.

RSU Juridiskās fakultātes organizētās izspēles kļuvušas par gaidītu tradīciju nozares entuziastu vidū, tāpēc katru gadu izstrādātais darba uzdevums kāzusa risināšanā allaž ir labi pārdomāts un aizraujošs.

Šogad tiesu izspēles plānots aizvadīt klātienē, Rīgas Stradiņa universitātes telpās, taču gadījumā, ja epidemioloģiskā situācija pasliktināsies, tās tiks noturētas Zoom platformā 25. martā plkst. 13.00.

Konferences ietvaros tiesību zinātņu studenti aicināti izveidot un pieteikt tiesu izspēlēm komandas (2 līdz 3 cilvēku sastāvā). Atbildes uz darba uzdevumiem nosūtīt uz e-pastu Janis[pnkts]Grasisatrsu[pnkts]lv (Janis[dot]Grasis[at]rsu[dot]lv) līdz 2022. gada 22. marta plkst. 12.00. Tāpat e-pastā jānorāda arī komandas sastāvs (dalībnieku vārdi un uzvārdi, studiju programma, studiju gads un pārstāvētā universitāte) un komandas nosaukums.

Vairāk informācijas meklē ŠEIT.

tiesu-izspeles-fb-cover-2.jpg