Pārlekt uz galveno saturu

Ārlietu virziens, galvenokārt, nodarbojas ar komunikācijas vadīšanu starp RSU un Latvijas Augstākās izglītības iestādēm, kā arī ar mūsu sadarbības organizācijām, piemēram, RSU Liepājas filiāli, LaMSA, Latvijas Studentu Apvienību (LSA) un citiem.

Tiek nodrošināta aktīva komunikācija, iesaistoties problēmu risināšanā, kas ir nozīmīga ne tikai mūsu universitātes studējošajiem, bet visiem Latvijas studentiem kopumā. Virziena vadītājam jānodrošina RSU interešu pārstāvniecība piesaistot LSA domniekus, kā arī nodrošinot katrā LSA rīkotajā darba grupā kādu RSU studējošo pašpārvaldes pārstāvi. Ārlietu virziena vadītājs sadarbojas gan ar Latvijas, gan ar ārvalstu universitātēm.

Ārlietu virziena vadītāja amata aprakstu lasi ŠEIT.  


Tulks/tulkotājs darbojas Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo Pašpārvaldes (turpmāk - RSU SP) interesēs, nodrošinot tulkojumus dokumentiem, protokoliem, sēdēm un darbagrupām no svešvalodas (angļu valoda) dzimtajā valodā (latviešu valoda) un otrādi. Tulks seko līdzi notiekošajam RSU SP un sniedz organizācijai tulkošanas pakalpojumus, spēj nodrošināt saskarsmi starp ārvalstu un latviešu studentiem, sadarbojoties ar Iekšējās sadarbības un cilvēkresursa virziena vadītāju un vietnieku.

Tulka amata aprakstu lasi ŠEIT.

 

Saistītās ziņas