Pārlekt uz galveno saturu

PADOMES BIEDRI ML .png

KAS IR RSU SP PADOME?

RSU SP Padome ir RSU Studējošo pašpārvaldes galvenā lēmējinstitūcija. Ikvienam RSU studējošajam ir iespēja iesaistīties Padomes darbībā. Vienu reizi mācību gadā norisinās Padomes vēlēšanās, kurās ikvienam studējošajam ir iespēja piedalīties, izvirzot savu kandidatūru.
Padome sastāv no 36 vēlētiem Padomes biedriem. Izvirzot savu kandidatūru, par konkrēto Padomes biedra kandidātu balso tikai viņa fakultātes studējošie. Tādējādi veidojas Padome, 36 Padomes biedru sastāvā, kur atbilstoši studējošo skaitam fakultātē ir noteikts mandātu jeb balstiesīgo Padomes biedru skaits.

KĀ VEIDOJAS RSU SP PADOME?

    36 vēlētie biedri pārstāv visu universitātes studējošo viedokli. Ik mēnesi Padomes biedri tiekas Padomes sēdē. Sēdes laikā tiek ievēlēti studējošie pārstāvji dažādās RSU institūcijas, kā piemēram, Fakultātes dome, dažādas Padomes u.c., kā arī sēdes laikā tiek runāts par RSU SP aktualitātēm.
    Padomes biedriem, tāpat kā jebkuram SP aktīvistam tiek sniegta iespēja ne tikai apmeklēt sēdes un balsot, bet arī iesaistīties dažādu projektu organizēšanā un vadīšanā, kā arī Darba grupās par visdažādākajām aktualitātēm, kas skar studējošos un studiju dzīvi.
    Padomes sēdes vienmēr ir atvērtas un ikvienam ir iespējams uzzināt sēdē apspriesto informāciju.

     

    AIZPILDI ANKETU UN UZZINI KURŠ PADOMES BIEDRA TIPS ESI TU