Pārlekt uz galveno saturu

Signe Zutere

 

Signe_Zutere.jpg

Viena lieta, kas noteikti būtu jāievieš universitātē?

"Vienmēr ir kur augt", to var dzirdē bieži, tāpēc ļausim universitātei augt kopā ar mums un ieviesīsim mūsdienīgas mūzikas apraidi universitātes gaiteņos. Tas var būt pieklusinātā veidā, atsevišķās dienās vai arī konkrētās stundās.

Kāds Padomes biedrs Tu būsi?

Jūs noteikti zināt tos cilvēkus, kuri plāno savu laiku, sakārto prioritātes un ir gatavi pasmieties ar jums kopā arī par kādu misēkli, tad tieši šāds Padomes biedrs es būšu. Gatavībā izteikt savu viedokli.

Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte, 3. studiju gads

Kāpēc Tu vēlies kandidēt Padomes vēlēšanās?

Studējot 3. studiju gadu Rīgas Stradiņa universitātē, esmu nonākusi pie apziņas punkta, ka ir laiks spert nākamo soli aktīvā līdzdalībā, lai uzlabotu universitāti ikvienam. Līdz šim, darbojoties kā vēstnesim un mentoram, esmu iepazinusi esošās studiju programmas, darba grupas man ir devušas jaunus kontaktus un pieredzi. Nonākot grupas vecākās statusā, mana atbildības sajūta turpināja augt un vēlme palīdzēt citiem, auga tai līdzi. Šīs sajūtas palīdzēja kandidēt Fakultātes domnieka amatam, kuru pārstāvu kopš aizvadītā semestra, tāpēc šis ir mirklis spert nākamo soli – kandidēt Padomes vēlēšanās.​​​​​​​

 

Saistītās ziņas