Preses relīzes
Ziņas

“Mars” pirmo reizi Latvijā izsludina pieteikšanos unikālai praktisko zināšanu apguves programmai

Marss.png

“Mars”, globālais pārtikas produktu, saldumu un mājdzīvnieku barības ražotājs, pirmo reizi Latvijā izsludina pieteikšanos starptautiskai praktisko zināšanu apguves programmai “The Mars Leadership Experience” (MLE). Programma ir paredzēta augstskolu pēdējo kursu studentiem un to absolventiem ar ļoti nelielu darba pieredzi vai bez tās. Tā ilgst trīs gadus, kuru laikā programmas dalībnieki kļūs par daļu no uzņēmuma mārketinga, pārdošanas un produktu kategoriju vadības komandām, saņemot arī konkurētspējīgu atalgojumu.

MLE programma paredz 3 gadus ilgu un intensīvu praktisko zināšanu apguvi, kas iekļauj rotāciju dažādās pozīcijās un valstīs ar mērķi nodrošināt pilnvērtīgu profesionālo pamatu tālākai karjerai biznesa vadībā. Izvēlētais programmas dalībnieks tiks piesaistīts dažādām uzņēmuma darbības jomām un iegūs daudzveidīgas zināšanas un pieredzi pārdošanas, produktu kategoriju vadības un mārketinga jomās.

Galvenās prasības pretendentiem ir: bakalaura vai maģistra grāds, kas tiks iegūts šogad vai ir iegūts pavisam nesen; gatavība starptautiskai mobilitātei katrā MLE programmas gadā; spēja ātri mācīties un augt, kā arī izcilas angļu valodas zināšanas.

Pieteikšanās “Mars” MLE programmai jau ir sākusies un tiks slēgta 2021. gada 31. martā. Pieteikties programmai var: https://careers.mars.com/global/en/mars-general-leadership-experience

Pieteikšanās programmai norit vairākās valstīs vienlaikus, tostarp Baltijā, un izvēlētais kandidāts uzsāks savas karjeras ceļu Rīgā, sākot ar 2021. gada septembri.