Iepazīstieties!
Preses relīzes

Ikgadējā Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes rīkotā Ziemassvētku balle notiks 14. decembrī, plkst. 21.00, Rīgas Latviešu biedrības namā (Merķeļa ielā 13).

Šī gada tēma ir “The Night of Royals”.

Ziemassvētku balles laikā viesi varēs baudīt svētku noskaņas vairākās zālēs, kurās būs gan mūzika un dejas, gan interesantas darbnīcas. Lielajā zālē klausītājus priecēs dažādi izpildītāji, grupa Vectēva papirosi, bet vēlākā stundā – DJ MERCZelta zālē būs iespēja izdejoties pie viena no Latvijas šī brīža TOP DJiem – M&M, savukārt Baltajā zālē varēs baudīt klasisko mūziku stīgu kvarteta izpildījumā un grupas Export North sniegumu.

Kamīnzālē apmeklētājiem būs iespēja piedalīties kreatīvās darbnīcās, doties pie zīlnieces, kā arī iemūžināt maģiskos mirkļus kādā no diviem fotostūriem – otrajā stāvā aiz Baltās zāles un Zelta zāles salonā.

Ielūgumus uz balli iespējams iegādāties RSU SP birojā (Dzirciema ielā 16, C – 213), ņemot līdzi derīgu studējošā apliecību.

13.11. – 22.11. RSU studentiem 3 EUR, viesiem 5 EUR
25.11. – 29.11. RSU studentiem 5 EUR, viesiem 7 EUR
2.12. – 7.12. RSU studentiem 7 EUR, viesiem 10 EUR
9.12. – 14.12. RSU studentiem 10 EUR, viesiem 13 EUR

Vairāk informācijas par pasākumu un laimīgajām stundām meklē šeit.