Tradicionālie pasākumi

Kļūsti par RSU SP padomes biedru!

Ir pienācis rudens, un Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes (turpmāk - RSU SP) darbībā tas norāda uz pārmaiņām Padomes sastāvā. Ikviens Rīgas Stradiņa universitātes studējošais ir aicināts izvirzīt savu kandidatūru RSU SP padomes biedra amatam no 24. oktobra līdz 4. novembrim.

RSU_VELESA AS_FB-01.jpg

Padome ir RSU SP galvenā lēmējinstitūcija, kas sastāv no 36 vēlētiem Padomes biedriem. Kļūstot par Padomes biedru, Tev būs iespēja piedalīties dažādās sēdēs un darba grupās, kurās varēsi izteikt savu viedokli, dalīties ar pieredzi un pieņemt lēmumus svarīgās RSU SP darbības sfērās. Tāpat Padomes biedra kompetencēs ir Valdes darba uzraudzīšana, studējošo pārstāvju ievēlēšana Fakultātes domēs, Senātā un citās institūcijās, kā arī iesaistīšanās RSU SP mēroga pasākumos gan aktīvista, gan organizatora pozīcijās. Gluži tāpat kā ikviens studējošais, Padomes biedri var virzīt savas idejas un ierosinājumus, lai uzlabotu studiju procesu un vidi ne tikai savā, bet arī citās fakultātēs.

Par visiem Padomes biedru kandidātiem balso attiecīgās fakultātes studējošie, un tie kandidāti, kas balsojuma rezultātā ir guvuši lielāko balsu skaitu, saņem balstiesīgā Padomes biedra statusu, kā arī mandātu. Mandātu sadalījums ir atšķirīgs katrai fakultātei, kas noteikts proporcionāli studējošo skaitam attiecīgajā fakultātē.

Šī gada RSU SP padomes mandātu sadalījums ir:

Zobārstniecības fakultātē – 3;

Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē – 5;

Rehabilitācijas fakultātē – 4;

Medicīnas fakultātē – 9;

Farmācijas fakultātē – 2;

Juridiskā fakultātē – 4;

Komunikācijas fakultātē – 4;

Eiropas studiju fakultātē – 3;

Rezidentūras studiju fakultātē – 1.

Tiecies uz izaugsmi un kļūsti par daļu no 2023. gada RSU SP padomes!

Izvirzi savu kandidatūru Padomes biedra amatam, aizpildot anketu līdz 4. novembra plkst. 23.59!

PIESAKI SAVU KANDIDATŪRU!