Pārlekt uz galveno saturu
Zinātne
Zinātnes aktualitātes
Pētniecība

Sākusies pieteikšanās Zinātnes semināram 2021

zs1.jpg

Ja tu esi ieinteresēts pētniecībā, vēlies pilnveidot savas esošās iemaņas, vai tās iegūt, tev noteikti jāizmanto iespēja piedalīties Zinātnes seminārā 2021!

Kā jau katru gadu seminārā zināšanas un interesantas lekcijas dalībniekiem sniedz dažādu nozaru profesionāļi - iepriekšējos gadus uzstājušies tādi lektori kā ārsts-psihoterapeits Dr. Artūrs Miksons, kurš runāja par veiksmīgu sadarbību komandā, Asoc. Prof. Dzintra Kažoka deva ieskatu izcilā pētnieciskajā darbā un kā pie tāda nonākt, un Prof. Maija Dambrova runāja par pamatzināšanām zinātniskas publikācijas rakstīšanai, kā arī citi lektori, kas aptvēra citas saistošas tēmas.

Kas būs šogad, to uzzināsi vēlāk, taču noteikti būs interesanti un jēgpilni! Tevi sagaida arī dažādas aktivitātes, iespēja iegūt potenciālus pētījuma biedrus un, ja tāda vēl nebija, tad iedvesma spert pirmos soļus pētniecībā!

Seminārā uzzināsi, kā veidot pareizu pētījuma struktūru, iegūsi vērtīgas zināšanas un padomus par pašu prezentēšanu, klausīsies lekcijas par dažādiem pētniecības aspektiem, kā arī būs iespēja dzirdēt pieredzes stāstus no jau pētniecības ceļus izstaigājušiem studentiem.

Pieteikšanās no 13. septembra, aizpildot anketu

Seminārs norisināsies klātienē 2. un 3. oktobrī, Dzirciema ielā 16.

Ēdināšana tiks nodrošināta – par visu parūpēsies RSU SP.

Semināra laikā tiks ievēroti visi drošības pasākumi, lai novērstu COVID-19 izplatību.

zs2.jpg