Iepazīstieties!
Lepojamies!

Šovakar, 20. novembrī, noritēja ikgadējās RSU SP Valdes vēlēšanas. Tās ilga nedaudz vairāk par 6 stundām un noritēja visnotaļ produktīvi.

Par Valdes priekšsēdētāju tika ievēlēta šī brīža Sociālā virziena vadītāja Anna Jete Gauja! Apsveikt ar jauno amatu ieradās RSU studējošo SenatoriLSA pārstāvji – prezidente Justīne Širina un LSA Akadēmiskā virziena vadītāja Liene Vaivode, kā arī RSU SP kolēģi un draugi no RTU Studentu parlamenta un Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes!

Akadēmisko virzienu nākamajā gadā vadīs šī brīža vietniece Aija Tumova. Akadēmiskā virziena vietnieka amats paliek brīvs.

Ārlietu virziena vadītāja amatam bija 2 kandidāti, un nākamajā gadā studējošo intereses nacionālajā mērogā pārstāvēs Paula Feldmane.

Jaunos aktīvistus organizācijai nākamajā gadā piesaistīs jaunā Iekšējās sadarbības un cilvēkresursu virziena vadītāja Nikola Krista Ivanova, bet ar ISA un Ārzemju studentu nodaļas studējošajiem sadarbosies ISC virziena vadītājas vietniece Elizabete Paula Valguma.

_MG_8767.JPG

Uz Komunikācijas virziena vadītaja amatu bija intensīva konkurence, kas sastāvēja no 3 kandidātiem, no kuriem tikai ievēlēta šī brīža vietniece Līva Zvirgzdiņa. Komunikācijas virziena vietnieka amats paliek atvērts.

Kultūras un Sporta virziena buru turēs vadītāja Sofija Korņilova, kura veiksmīgi nākamajā gadā pielietos vairāku gadu pieredzi projektos kā organizatoram, vadītājam un aktīvistam.

Par Sociālā virziena vadītāju ievēlēta Anna Kricka, kura ar pilnu sparu gatava iesaistīties visos virziena darbos.

Savukārt Zinātnes virzienu pārstāvēs jaunievēlētā vadītāja Iveta Baiba Dzīvīte un Nauris Lukjanovičs kā Zinātnes virziena vadītājas vietnieks.

Apsveicam jaunievēlēto Valdi un novēlam panākumus darbā, sākot ar 1. janvāri! Sveicam arī 2019. gada Valdi un novēlam izturību līdz 31. decembrim!

_MG_8791.JPG