Pārlekt uz galveno saturu

Ģimenes medicīnas studentu zinātniskais pulciņš

Ģimenes medicīnas pulciņš ir dibināts 2016. gadā un pulcē kopā visus studentus, kuriem ir interese par primāro veselības aprūpi. Pulciņa galvenais mērķis ir popularizēt ģimenes medicīnu studējošo vidū, sniedzot papildu zināšanas šajā medicīnas jomā.

Pulciņa biedriem ir iespēja piedalīties praktiskajās un teorētiskajās sēdēs, padziļināti izstrādājot ziņojumus par aktuālo sēdes tēmu, saņemot atbalstu no pieredzējušiem un zinošiem mentoriem, kā arī apgūstot praktiskās iemaņas, ko ne vienmēr varam pagūt apgūt nodarbību laikā.

Apmeklētājiem ir iespēja pievienoties pulciņa teorētiskajām sēdēm. Tomēr katrs ģimenes medicīnas entuziasts ir aicināts būt aktīvam un palīdzēt popularizēt ģimenes medicīnas pulciņu, iesaistoties aktivitātēs un palīdzot tās organizēt. Mācību gada beigās studentiem savas zināšanas par izskatītajām tēmām un nozari kopumā ir iespēja pārbaudīt pulciņa rīkotajā olimpiādē.

Ģimenes medicīnas studentu zinātniskais pulciņš ir atvērts jebkurām idejām par zinātnisko darbību un ir gatavs palīdzēt ar visu nepieciešamo pētnieciskā darba tapšanā.

Sēdes, kurās laipni gaidīts ikviens interesents, tiek rīkotas kā minimums reizi mēnesī. To tēmas, norises vieta, laiks un cita aktuālā informācija tiek publicētas pulciņa Facebook lapā, tāpēc noteikti pieseko mums, lai nepalaistu garām.

Kontaktinformācija


Pulciņa vadītāja

Glenda Kuciņa
Ģimenes medicīnas SZP vadītāja
glenda.kucina [at] gmail.com
gimenes.medicinas.szp [at] gmail.com