Pārlekt uz galveno saturu

Pulciņš dibināts 2016. gadā un pulcē kopā visus studentus, kuriem ir interese par ģimenes medicīnu. Pulciņa galvenais mērķis ir popularizēt ģimenes medicīnu, sniegt papildu zināšanas šajā medicīnas jomā un celt ģimenes ārstu prestižu studentu vidū, jo primārā veselības aprūpe ir visas veselības sistēmas pamatā.

Pulciņa biedriem un apmeklētājiem ir iespēja piedalīties teorētiskajās un praktiskajās sēdes, kurās pieredzējušu un zinošu mentoru vadībā pulciņa biedriem ir iespēja izstrādāt ziņojumus par aktuālo sēdes tēmu, izskatot arī klīniskos gadījumus un dažādus pētījumus. Mācību gada beigās studentiem savas zināšanas par izskatītajām tēmām un nozari kopumā ir iespēja pārbaudīt pulciņa rīkotajā olimpiādē.

Ģimenes medicīnas studentu zinātniskais pulciņš ir atvērts jebkurām idejām par zinātnisko darbību un ir gatavs palīdzēt ar visu nepieciešamo pētnieciskā darba tapšanā.

Sēdes, kurās laipni gaidīts ikviens interesents, tiek rīkotas reizi mēnesī. To tēmas, norises vieta, laiks un cita aktuālā informācija tiek publicētas pulciņa Facebook lapā.

Kontaktinformācija


Pulciņa vadītājs